Snowpiercer: Scott Derrickson ukázal studiu prostředníček a odešel

Snowpiercer: Scott Derrickson ukázal studiu prostředníček a odešel | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Remake postapo-sci-fi ztrácí dalšího tvůrce. Máme začít vyhlížet průšvih?  

Když se začal připravovat seriálový remake ambiciózní scifárny Snowpiercer, počítalo se s tím, že startující epizodu natočí Josh Friedman, který zároveň napsal scénář pro celou řadu. Ale kvůli kreativním neshodám se studiem TNT z pozice showrunnera odešel, čímž zanechal volné místo pro režiséra Scotta Derricksona. Tento stále vemi nadějný režisér Sinistera či Doctora Strange sice už dlouhou dobu oficiálně nic nechystá, což měl změnit právě chystaný seriál. Proč píši měl?

Protože stejně jako jeho předchůdce se i on otočil zády ke studiu. Svůj odchod od projektu tweetoval před pár dny na svém účtu, kde celou situaci navíc odůvodnil. Scott měl dle jeho tvrzení od studia nařízeno provést radikální změny kvůli odlišné vizi nově ohlášeného showrunnera Graema Mansona, který má natočit ostatní díly. I když si Scott zároveň velmi pochvaluje sepsaný scénář, díky kterému poukazuje na svoji dost možná nejlepší práci v kariéře, odmítá provést zásadní přetáčky pozměňující jeho vlastní vizi.

Co tedy teď? Pilotní epizodu by měl nepřekvapivě převzít právě Graeme Manson, který také hodlá značnou část pilotu přetočit, což okomentoval i sám Scott Derrickson. Podle něho prý diváci nikdy nespatří to, co si se scenáristou Friedmanem představovali. Bude to věčná škoda zahodit práci tak zajímavého režiséra, anebo to bude ku prospěchu seriálu? Na to si budeme muset ještě nějaký čas počkat. 

Zdroj: Screenrant

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu