Průměrňákovi: 5 věcí, které jste nevěděli o Brickovi

Zobrazit dalších 14 obrázků
Představiteli Bricka ze seriálu Průměrňákovi už je 20 let. Proč stále vypadá jako dítě? Co jste o něm nevěděli? V galerii si prohlédněte jeho aktuální fotky ze soukromého archivu.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5

Co si budeme povídat, malý asociální génius Brick ze seriálu Průměrňákovi je prostě k sežrání. Řekli byste do něj, že už je mu 20 let? Co stojí za jeho dětským vzhledem? Americký herec Atticus Shaffer v sobě skrývá mnoho aspektů osobnosti, které byste do něj neřekli.

Nezapomeňte si prohlédnout jeho fotky z jeho soukromého archivu v galerii, jak herec vypadá ve skutečnosti.

Teorie velkého třesku: 5 věcí, které jste nevěděli o Stuartovi
 

Vzácná choroba kostí

Není náhoda, že Atticus vypadá stále jako děcko a měří ve dvaceti letech pouhých 142 centimetrů. Trpí totiž vzácnou vrozenou nemocí, která se dá přeložit jako nedokonalá tvorba kostí. Latinský název zní Osteogenesis Imperfecta. Tato choroba navíc způsobuje kromě abnormálně malého vzrůstu to, že je herec extrémně náchylný ke zlomeninám všeho druhu. Jeho kosti jsou příliš křehké.

V jedném z rozhovorů se herec dokonce svěřil, že jeho matce po prvním Atticusově vyšetření řekli, že její syn bude po zbytek života na invalidním vozíku. Moc se o této nemoci tehdy nevědělo. Chlapec si z ní však příliš těžkou hlavu nedělá. 

"Technicky se to nazývá zdravotní postižení, ale já to v žádném případě nevidím tak, že by nás to oslabovalo. Jsem schopen dělat opravdu cokoliv, co chci, jen trochu jinak a opatrnější," nechal se slyšet v jednom z rozhovorů Shaffer.

Jen tak pro zajímavost, genetickým kostním onemocněním trpí také představitel Dustina ze seriálu Stranger Things. Čtěte ZDE.

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest