Komiksové novinky #1 - Titans, Jessica Jones, Doom Patrol

Komiksové novinky #1 - Titans, Jessica Jones, Doom Patrol | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 13 obrázků
Co vše se za poslední dny událo v rámci komiksovek? Čtěte!
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Ať chceme nebo ne, komiksové téma momentálně frčí, a proto se i na seriálovém poli objevuje stále více zajímavých projektů a studia se předhánějí v rozmanitosti svých seriálů. Z toho těžíme my, diváci, avšak občas je různých novinek a zpráv tolik, že je těžké je všechny pochytit. Proto jsme pro vás připravili tento článek, ve kterém se zaměříme na menší komiksové novinky, které by vám mohly lehce uniknout, avšak i přesto jsou zajímavé.

SDCC 2018: Co vše předvede Marvel na Comic Conu
 

Doom Patrol a spekulace o roli vůdce

Seriál Doom Patrol je zatím poměrně daleko, nicméně oficiálně patří mezi ty projekty, které se objeví na nové streamovací platformě DC Universe mezi prvními. Tým bude poprvé představen v epizodě seriálu Titans a následně by se měl přesunout do vlastního spin-offu. Většina týmu už zná své představitele, ovšem postava vůdce, kterým je v komiksech postava Dr. Nilese Cauldera, známá jako The Chief, i přes různé spekulace zůstává neobsazena. To se však může v nejbližší době změnit, protože produkce si údajně vyhlédla Kelseyho Grammera do této role. Grammera můžete znát především ze seriálu Frasier, ovšem v rámci komiksovek se objevil jako Beast v X-Menech. Do role „brilantního, podivínského, tajemného a starostlivého“ vůdce týmu podle nás zajímavá volba.

Titans se realisticky zaměří na více postav

Seriál Titans je momentálně nejspíše nejzajímavějším projektem DC Universe. Nedávno vypluly na povrch zprávy o tom, že by show měla být daleko více realistická a temná, než se od látky čekalo. Tento styl se bude týkat např. Robina (Brenton Thwaites), ale i dalších hrdinů. V seriálu se objeví i superhrdinské duo Hawk & Dove a představitelka Dove, Minka Kelly, v jednom z rozhovorů prozradila, že tato dvojice nebude mít žádné superschopnosti. Dove bude mít základy z baletu, bojového Jiu Jitsu a bude létat pomocí velkých křídel. Podle jejích slov bude mít každá postava svůj specifický styl boje a ten její bude v tanečním duchu, nicméně stále půjde jen o lidské bytosti bez supersíly, laserů a podobných věcí.

Co dál? čtěte v další kapitole.

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu