Zaklínač: Freya Allan nedělala casting na Ciri

Zobrazit dalších 6 obrázků
Freya Allan, která v Zaklínačovi získala roli princezny Ciri, o tuto postavu zprvu vůbec nestála. Hlásila se na jinou. Jukněte v galerii, jak bude coby Ciri vypadat.

Když vyšlo najevo, že roli mladičké princezny Ciri získala éterická, teprve sedmnáctiletá Freya Allan, většina fanoušků nově připravovaného seriálu Zaklínač byla nadšená. Koneckonců i povedený fan art z dílny umělce BossLogic ukazuje, že šlo o skvělou volbu, viz galerie. Freya se přitom na Ciri vůbec nehlásila. V rozhovoru pro The Hollywood Reporter to prohlásila sama scenáristka Lauren Hissrich.

Zaklínač: Ciri a Yennefer obsazeny!
 

"Viděli jsme přes 200 dívek z celé Evropy a byla tam skupina opravdu skvělých dívek, ale pak jsme viděli Freyu, která se ucházela o úplně jinou roli. Osobně jsem za ní jela do Londýna, protože jsme tušili, že ona je ta pravá," uvedla scenáristka, která na Freyu ani na Anyu Chalotra, představitelku Yennefer, nepřestává pět ódy. 

"U obsazování Yen a Ciri jsme byli otevřeni komukoliv, ale Anya a Freya se do nich prostě dokázaly převtělit," dodala. Prohlédněte si v galerii, jak budou obě herečky v rolích Ciri a Yennefer vypadat!

Zdroj: THR

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu