Daredevil: Za zrušením údajně nestojí Netflix, ale Marvel

Daredevil: Za zrušením údajně nestojí Netflix, ale Marvel | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Skutečnou pravdu se bohužel jen těžko dozvíme.

Jako blesk z čistého nebe se sneslo rušení marvelovských seriálů na Netflixu, které probíhá již od konce října a doteď postihlo seriály Iron Fist, Luke Cage a k nevoli opravdu velké masy lidí i Daredevila. Poslední zprávy navíc hovoří o tom, že po zrušení Daredevila nic neochrání zbývající dva seriály - Jessicu Jones a The Punishera - od stejného osudu. Ničemu zřejmě nepomůžou petice ani bouření diváků, které je vzhledem ke kvalitě zpracování seriálu opravdu na místě. Již od prvního zrušení Iron Fista se šířily zprávy o tom, že za vším stojí Netflix. I kdyby to tak opravdu bylo, ohledně Daredevila to nakonec nemusí být tak jednoznačné.

Redaktor renomovaného zpravodaje Collider Steven Weintraub nyní tvrdí, že rozhodnutí zrušit Daredevila nepadlo ze strany Netflixu, ale Marvelu. Jeho informace pochází pouze z jednoho zdroje a jeden z kreativních šéfů Netflixu Ted Sarandos už dříve řekl, že jde o nápad Netflixu. Jaká je pravda, se zřejmě nedozvíme, faktem však je, že rušení marvelovských seriálů provází volna nevole fanoušků a zrovna u Daredevila se jedná opravdu o smutnou záležitost. Na každém šprochu je však pravdy trochu, a pravděpodobně tak v tomto rušení mají prsty jak Marvel, tak Netflix.

Netflix dává největší ránu fanouškům. Daredevil byl zrušen!
 

Netflix je známý tím, že nezveřejňuje sledovanost svých seriálů, zprávy však hovořily o tom, že tyto komiksové seriály zaznamenaly pokles sledovanosti, a to i v rámci tak kvalitního počinu, jakým byl Daredevil. Nám nyní nezbývá nic jiného než počkat na 3. sérii Jessicy Jones a 2. sérii Punishera, po jejichž odvysílání je téměř jisté, že i tyto seriály budou zrušeny. Marvel zároveň nehodlá seriály ani postavy nijak využít na své nové službě Disney +, a tak je jejich budoucnost o to nejistější.

Zdroj: Collider / Steven Weintraub

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

YYX | 10.12.2018 21:33
Marvel/Disney, keď chce tak vie byť sviňa. Jednoducho Disney si založí Disney+ a nechce, aby ostatné Marvel seriály boli na stream službe.
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu