Vikingové: Osud Hvitserka bude rozlousknut

Zobrazit dalších 9 obrázků
Kdy se dozvíme, proč vlastně  Hvitserk "vyskočil z lodi"?

Pozor, článek obsahuje spoilery k 5. řadě seriálu Vikingové.

Hvitserk, který se trochu nerozvážně přidal na stranu Ivara, ve druhé polovině 5. řady o svém rozhodnutí pochybuje. Pochopitelně. Ivar se k němu chová, jako by to byl pes. Veřejně ho ponižuje, nedbá jeho přání ani tužeb a v jednu chvíli dokonce uvažuje o tom, že ho upálí jako obětního beránka bohům. Rozhodne se proto navštívit Seera, který mu sdělí, že díky tomu, že se přidal k Ivarovi, může dokázat něco, co nikdo jiný před ním nedokázal. Cena za to bude ovšem vysoká. Michael Hirst, tvůrce serálu, teď prozradil, kdy se tato dějová linka rozlouskne.

Vikingové: TOP 5 dějových zvratů, které předpovídají fanoušci do dalších dílů
 

"Tento vztah bude pokračovat až do 6. série, kde se zároveň i vyřeší. Včas se dozvíte, proč vlastně vyskočil z lodi. Do té doby využijí ten čas k tomu, aby zjistili, jak moc milují a zároveň i nenávidí jeden druhého," řekl Hirst. Mezi fanoušky samozřejmě koluje teorie, že Hvitserk, který je v srdci stále věrný svému bratrovi Ubbemu, nakonec zabije Ivara. 

"Oba - Ivar i Hvitserk - se snaží přijít na to a vyřešit, co jejich vztah znamená a proč jsou vlastně spojeni. Oba pak začnou přemýšlet nad tím, že jsou svázáni, aby zabili jeden druhého. Ale to nemusí být pravda," nechal se tajemně slyšet Hirst. Jedno je však z jeho slov jisté. Do konce 5. řady seriálu Vikingové se velkého dějového zvratu v této lince asi nedočkáme. Hvitserk zůstane stát po boku Ivara v Kattegatu.

V galerii si prohlédněte, jak se mají seriáloví bratři rádi ve skutečnosti.

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest