Vikingové: R.I.P.!

Zobrazit dalších 7 obrázků
15. epizoda přinesla smrt jedné z hlavních postav.

Pozor, článek obsahuje zásadní spoiler k 5. sérii.

15. epizoda 5. řady seriálu Vikingové s názvem "Hell" přinesla velkou bitvu mezi králem Alfrédem a Haraldem. Všichni tušili, že při ní zemře některá z hlavních postav. Mnoho lidí tipovalo Lagerthu. Mnohé nasvědčovalo tomu, že ji zabije Magnus, údajný syn Ragnara a Kwintreth. Jejich předpovědi se však nenaplnily. Zemřel biskup Heahmund (Jonathan Rhys Meyers). Padl na bitevním poli rukou neznámých bojovníků. Jeho srdce propíchl meč a hruď hned několik šípů. Jeho poslední vyřčené slovo bylo "Lagertha". K tomu se vyjádřila i herečka Katheryn Winnick, představitelka Lagerthy.

Vikingové: TOP 5 dějových zvratů, které předpovídají fanoušci do dalších dílů
 

"Během života byla zrazena mnoha lidmi a nikdy si nebyla jistá, zda může Heahmundovi skutečně věřit. To, že jako poslední křičí její jméno, na ni nesmírně zapůsobí. Je to další člověk, se kterým se sblížila a teď je pryč," uvedla herečka.

Od začátku druhé poloviny 5. řady už zemřelo hned několik postav. Minulou epizodu nás překvapila chladnokrevná vražda Seera. Několik epizod předtím čekal konec i Margrethe a zamíchala kartami i vražda těhotné osadnice z Islandu. Která z dalších postav podle vás 5. sérii nepřežije?

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu