Punisher: Seriál mohl skončit už minulý rok

Punisher: Seriál mohl skončit už minulý rok | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit další 4 obrázky
Náhoda je někdy fakt blbec...

Mnoho fanoušků sice pláče nad všemi zrušenými marvelovskými seriály na Netflixu, alespoň se s nimi však budou moci rozloučit prostřednictvím posledních dvou přeživších – Jessicy Jones a Punishera. Druhý zmíněný, obávaný střelec, dorazí na obrazovky v zatím neupřesněném lednovém datu a bude se jednat o rozlučku Jona Bernthala se svojí ikonickou postavou antihrdiny.

Ovšem než jsme se vůbec dostali do tohoto bodu, čekala tento seriál nelehká cesta, která mohla vést ke zrušení mnohem dříve. Mohla za to tragédie hromadné vraždy na country koncertě v Las Vegas, kde bylo zabito 59 nevinných lidí. Vypuštění drsného seriálu, jehož tématem bylo především zabíjení, tedy mohlo působit nevhodně, až neuctivě. Nyní se k tomuto incidentu vyjádřil vedlejší herec seriálu, Jason R. Moore, hrající přítele hlavního hrdiny, Curtise Hoyla.

Prozradil následující: „Myslel jsem, že je to konec. Trailery přišly s věcmi, jako je zbraň, která střílí ženu do hlavy. To je to, co vidíte. Jsem velmi citlivý na politické klima. Říkal jsem si, že si budu muset najít novou práci.“ Marvel tehdy pro jistotu zrušil přehlídku Punishera na Comic Conu v New Yorku, která se měla konat jenom o týden později a také odložil premiéru o celých šest týdnů. I když se nakonec 1. řada setkala s nadšenými ohlasy, mohla být zároveň poslední řadou vůbec.

Zdroj: Comicbook

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 7

Puluš | 30.12.2018 14:16
Nech to zrušia... ale o dva roky nech sa pekne krásne vráti buď v podobe filmu, kde je už punisher niekolko rokov alebo kludne aj treťou sériou pod disney+.. Punisher je najlepší hrdina marvelu, neskutočný seriál a čo do toho dal sám Berthal, ten štýl hrania, funenie, kričanie, čístý psycho punisher ako má byť... Iného už nechcem vidieť... Viem si predstaviť aj film napríklad, kde by aj Spiderman mohol byť team up s ním... Predsa Spider-man potiera aj obyčajných uličných zločincov a myslím, že kludne môže naraziť aj na punishera, s ktorým si samozrejme nesadne na prv, ale ptm spolu zničia nejakého hajzla... Marvel by sa nemal báť kombinovať štýly svojich filmov a mohol by použiť spider.-mana aj v Rkovom filme kludne... Však svet nie je len ružový.... Avšak tie komplikácie s právami sú niečo strašné a doplácajú na to akurát fanúšikovia, ktorý nikdy neuvidia pokope hrdinov rozličného žánru.....

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu