Riverdale: Připravuje se spin-off

Zobrazit dalších 14 obrázků
Stanice CW zveřejnila objednávky pilotních epizod a patří k nim i překvapivý spin-off.

Svět teenage seriálu Riverdale se dočká nečekaného rozšíření. Stanice CW ohlásila objednávky pilotních epizod nových seriálů pro letošní a nadcházející seriálovou sezónu. Jedním z nich je i hudební drama Katy Keene. Čtenářům Archieho komiksů bude tato postava jistě povědomá, poprvé se na stránkách komiksů objevila již v roce 1945. Seriál bude sledovat život začínající módní návrhářky Katy Keene a jejích kamarádek, které se snaží prosadit v New Yorku na Broadwayi.

Riverdale: Hiram Lodge má milenku
 

Na scénáři k pilotní epizodě pracuje tvůrce Riverdale Roberto Aguirre-Sacasa spolu se scenáristou Michaelem Grassim (Supergirl, Riverdale). Oba budou Katy Keene i produkovat. Grassi se k projektu zatím vyjádřil jen velmi stručně, a to tak, že Katy Keene bude velice odlišná od svého seriálového bratříčka. Pokud by seriál dostal po pilotu zelenou, tak není vyloučené, že by se fanoušci v budoucnosti mohli dočkat crossoverových epizod, jako se tomu děje u DC komiksového světa stanice CW.

Níže si můžete pustit promo k 11. epizodě třetí řady Riverdale, která bude mít premiéru 31.1. V galerii pak najdete komiksovou podobu Katy Keene.

Zdroje: Comicbook, TVLine

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu