Teorie velkého třesku: William Shatner konečně přijal cameo!

Zobrazit dalších 12 obrázků
Představitel kapitána Kirka konečně kývnul na hostování v Teorii velkého třesku!

William Shatner, legenda Star Treku, se nikdy netajil tím, že mu bylo hostování v seriálu Teorie velkého třesku bylo nabízeno, ale on vždy odmítl: "Několikrát se mě ptali, jestli bych si nechtěl zahrát v jejich show a já jsem řekl: OK, Bob Newhart vyhrál za hostování v Teorii velkého třesku cenu Emmy. Napište mi něco, s čím bych měl šanci cenu Emmy také vyhrát. Řekli, že napíšou a zatím nic," nechal se slyšet Shatner loni v létě pro News.com. V seriálu si přitom zahrála celá plejáda slavných osobností. Elon Musk, Stephen Hawking, Bill Gates, Leonard Nimoy, Steve Wozniak, Carrie Fisher nebo Mark Hamill, který dokonce prý na účast kývnul, aniž by věděl, v čem bude jeho role spočívat. 

Hvězdné cameo: TOP 7 slavných, kteří hráli v seriálu sami sebe
 

"Měl jsem s tvůrci seriálu několik setkání a to, co chtěli, abych udělal, se mi jednoduše nezdálo dobré. V zásadě jsem jim tak řekl: vymyslete něco lepšího. Možná, že se kvůli tomu na mě naštvali, nejsem si jistý. Chtěli, abych hrál sám sebe, ale trochu pokřiveně. Já jsem ale potřeboval trochu více záruk kvality," uvedl již dříve a zdá se, že konečně našel s tvůrci společnou řeč. 

William Shatner by se měl objevit jako hvězda jedné z následujících epizod Teorie velkého třesku. Zda si zahraje sám sebe nebo zcela jinou roli, zatím není jasné, děj by se však měl točit kolem velké bitvy ve fantasy hře Dungeons & Dragons. Informaci vypustila sama stanice CBS prostřednictvím Twitteru, viz níže. Video ohlašuje i další camea. 

V galerii si prohlédněte slavné osobnosti, které už v seriálu Teorie velkého třesku hostovaly a také aktuální snímky Williama Shatnera.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu