Chambers: Uma Thurman v traileru na hororovou sérii

Zobrazit dalších 9 obrázků
Netflix laká na další potencionální hit, ve kterém transplantace srdce způsobí hororové problémy.

Kdysi se úspěšní herci do seriálů zrovna nehnali, nepůsobilo to dostatečně prestižně, ale aktuálně je doba úplně jiná a na obrazovkách jsou k vidění hvězdy nejvyšší zářivosti. A seriálovou zkušenost teď okusí další z nich.

Netflix nabídne nový seriál nazvaný Chambers, který bude k dispozici od 26. 4. a uvidíme v něm Umu Thurman. Půjde o hororovou sérii s nádechem nadpřirozena, která se zaměří na mladou dívku, kterou postihl infarkt. Bylo jí tak transplantováno nové srdce. Dívka ale začne pátrat po dárkyni orgán a situace se rozhodně nezačne vyvíjet podle jejích představ.

Uma Thurman ztvární matku dárkyně srdce a soudě podle traileru to vypadá na hodně zajímavou roli. Dále hrají Sivan Alyra Rose, Griffin Powell-Arcand, Nicholas Galitzine, Tony Goldwyn, Marcus LaVoi nebo Lilliya Scarlett Reid. Showrunnerkou je Akela Cooper, která v minulosti pracovala na The 100, Luku Cageovi nebo American Horror Story. Obecně se upoutávka povedla. Hudba je skvěle mrazivá, atmosféra intenzivní, některé momenty slušně děsivé, zdá se, že Netflix znovu zaboduje. 

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu