Představitel Freddyho Kruegera bude průvodcem mysteriózní cestovatelskou show

K vidění bude na stanici Travel Channel.

Robert Englund je jméno, které hororoví fandové velmi dobře znají. Herec ztvárnil jednoho z nejikoničnějších padouchů, Freddyho Kruegera, v sérii filmů Noční můra z Elm Street. Ale byť jde o jeho nejznámější projekty, samozřejmě se věnuje i jiné práci. 

Aktuálně bylo například oznámeno, že se ujme moderování chystané show na stanici Travel Channel, která bude mít šest epizoda a ponese název Shadows of History.

A jak už název napovídá, nebude to klasická cestovatelská podívaná, ale bude mít nádech tajemna. Robert totiž bude cestovat po USA na místa, na kterých se měly odehrávat děsivé příběhy zaznamenané v dobovém tisku. 

Englund si přizve zkušené akademiky a historiky, kteří mu pomohou zjistit, kolik pravdy je v novinových článcích, které ve své době děsily čtenáře.

Jane Latman z Travel Channel poznamenala: 

"Jak můžete udělat fascinující a děsivé příběhy ještě více strašidelnými? Přijdejte génia Roberta Englunda. Jako by příběhy o létajících monstrech, zombie kanibalech a lodích duchů nebyly dost, vyženeme dopad na maximum. Naši fandové budou šílet po tomto legendárním herci."

Datum premiéry zatím oznámeno nebylo.

Zdroj: THR

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu