Hvězdná brána: Podle herců z SG-1 se zvažuje pokračování

Zobrazit dalších 6 obrázků
Naznačili to Richard Dean Anderson a Amanda Tapping.

Ze všech projektů z universa Stargate je seriál Stargate SG-1 tím, který má asi nejoddanější fanouškovskou základnu. Čas od času se tak objevují spekulace o tom, že by mohlo být SG-1 nějakým způsobem oživeno. 

Většinou jde ale spíše o zbožná přání, než realitu. Nicméně, podle vyjádření dvou hlavních hvězd seriálu, Amandy Tapping a Richarda Deana Andersona, se zdá, že by se přece jen mohlo něco chystat. 

Oba herci promluvili na Wales Comic Conu, kde Amanda dala vědět:

"Vím s určitostí, že ze strany MGM je tu zájem pokusit se oživit nějakým způsobem tuhle značku. A vím, že kvůli tomu oslovili Brada (tvůrce série Brad Wright, pozn. redakce). Určitě to není černobílé. Myslím si, že by bylo skvělé se k tomu vrátit, i kdyby šlo o sérii filmů, například každotýdenních nebo minisérii. I to je možné. Určitě je to pravděpodobnější teď, než před pěti lety."

Je pravda, že dnes je oživování oblíbených seriálů v kurzu. A zdá se, že to s Hvězdou bránou vypadá nadějně. V to, že to vyjde doufá i Richard Dean Anderson:

"Pokud se ptáte mě, tak mou reakcí je, 'Bože, doufám, že ano.' Protože práce [na Stargate] je velmi dynamická a kreativní. Víte, měli jsme svobodu, kterou jsem u jiných projektů nezažil."

Nic ještě není vytesáno do kamene, ale je je očividné, že se o vzkříšení Stargate SG-1 uvažuje. Těžko ale říct, zda to nakonec vyjde a pokud ano, je otázkou, jestli bude mít pokračování stejné kouzlo, jako původní seriál.

Zdroj: CB

Galerie

Komentáře 2

Maty | 14.05.2019 22:35
Už dobrý, asi dočasný výpadek. Titulek tu byl, ale článek chyběl.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu