Beverly Hills 90210: Upoutávka na "oživený" seriál hraje na nostalgickou notu

Zobrazit další 1 obrázek
Stará parta o sobě dává vědět.

Televizní stanice/streamovací služby v posledních letech rády oživují klasické seriály a obvykle s více než slušným úspěchem. A tak není žádným velkým překvapením, že někoho v televizi Fox napadlo vzkřísit sérii Beverly Hills 90210, která běžela v letech 1990 až 2000.

Stanice Fox tak schválila šestidílnou minisérii nazvanou BH90210, která začne 7. srpna a dobrou zprávou je, že se můžeme těšit na kompletní obsazení z prvních řad kromě Luka Perryho (Dylan), který bohužel tento rok v březnu zemřel. 

Nedávno se pak objevila první upoutávka a skvělým a vtipným způsobem hraje na nostalgickou notu, kdy v různých variacích nabízí kultovní úvodní melodii. A samozřejmě se ve videu dočkáme i "staré gardy" z původního seriálu a to fandy určitě pohladí po duši.

Vtip je v tom, že by nemělo jít o klasické pokračování, ale o novou meta komedii, ve které mají herci ztvárnit přehnané verze sebe samých a příběh o tom, jak se pokoušejí natočit restart seriálu a přitom zažívají drama větší, než jaké kdy vykreslil původní seriál.

Kromě toho si můžete pustit i video ze čtení scénáře.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu