NBC spustilo čistku, zrušilo hned tři seriály

NBC spustilo čistku, zrušilo hned tři seriály | Fandíme seriálům
Hned tři série se nedočkají druhé řady.

Hlavní televizní sezóna končí a to je doba, kdy se nejen objevují informace o plánovaných novinkách, ale také dochází k rušení seriálů.

A NBC s něčím takovým očividně nemá problém, protože bylo aktuálně oznámeno, že dostaly stopku hned tři seriály, které se dočkaly pouze jedné řady. 

Konkrétně jde o sitcom Abby's, který byl unikátní tím, že se točil živě na venkovní scéně před živým publikem. V tomhle směru držel seriál prvenství. Ale ani tenhle neotřelý přístup seriál nezachránil, sledovanost se pohybovala pod 1,5 milionu diváků a to nejsou pro NBC uspokojivé výsledky. Abby's tak končí po jedné řadě.

Stejně tak jiný projekt a to The Village, který sledoval osudy obyvatel jednoho domu, kteří jsou více než sousedé, pojí je silné přátelství. Ten byl na tom, pokud jde o sledovanost, o něco lépe, počet diváků se držel u hranice 4 milionů, ale ani to očividně nebylo dost a tak se fandové nedozvědí, co se s lidmi z brooklynského domu dělo dál.

A další řady se nedožije ani jiná série The Enemy Within. Přestože měla relativně zajímavou zápletku o bývalé vysoce postavené pracovnici CIA, která vyzradí identitu několika agentů poté, co terorista vyhrožuje její dceři, tak k obrazovce opět usedaly zhruba jen čtyři miliony lidí. I v tomto případě se tak šéfové NBC rozhodli, že seriál skončí. 

Jak je vidět, NBC se s tím nemazlí, ale dá se čekat, že rušení (nejen v případě NBC) bude ještě pokračovat, takže pokud jste milovníci seriálové tvorby, měli byste se obrnit.

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu