Daredevil 3: Epická akční scéna nemůže kvůli hloupým pravidlům bojovat o cenu Emmy

Daredevil 3: Epická akční scéna nemůže kvůli hloupým pravidlům bojovat o cenu Emmy | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 29 obrázků
Přestože by si to zasloužila, nesplňuje podmínky.

Seriálový Daredevil měl spoustu kladů a jedním z nich určitě byly akční scény. Jednou z vychvalovaných byla i cca 11 minut dlouhá sekvence ze třetí řady, ve které se Matt Murdock/Daredevil (Charlie Cox) probojovál z vězení. 

Není málo těch, kteří věří, že šlo o tak kvalitní moment, že by měl být nominována na cenu Emmy. Aktuálně totiž produkční společnosti vysílají svoje seriály do boje o nominace, které budou oznámeny 16. července. A Daredevil by si bezesporu zasloužil objevit se v kategorii "Nejlepší koordinátor kaskadérů". Ale k tomu nedojde a showrunner Erik Oleson vysvětlil proč:

"Televizní akademie dovoluje pouze klipy do tří minut, naneštěstí tak nebylo možné navrhnout tenhle epický záběr ke zvážení."

Je to poměrně zvláštní podmínka, přece jen, natočit 11 minut dlouhou bitku je obvykle náročnější než natočit 3 minuty trvající akční scénu. Ale bohužel se nedá nic dělat, souboj z vězení nemůže být nominován. Ovšem tvůrci klidně mohli vybrat jiný moment, ve třetí řadě se objevilo několik skvělých střetů.

Nic takového zatím potvrzeno nebylo, ale to neznamená, že akademie neobdržela návrhy na nominaci i v případě Daredevila. Jestli se v nějakých kategoriích do užší nominace seriál probojoval, se dozvíme během už zmiňovaného 16. července, předávání cen pak proběhne 14. až 15. září v případě kategorií označovaných jako kreativní umění a 22. září 2019 v případě hlavních kategorií.

V následujícím videu si pak můžete prohlédnout část ze zmiňovaného souboje.

Zdroj: Twitter

Galerie

Komentáře 2

Katka | 16.06.2019 08:32
Ten titulek je velký češtin, koukám :/

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu