The Tick: Ceněný komiksový seriál nenašel nový domov, takže je definitivně konec

Zobrazit další 3 obrázky
Nevyšlo to, skvěle hodnocený seriál končí.

Před pár týdny Amazon oznámil, že komiksový seriál The Tick další řadu nedostane. Alespoň ne na službě Amazon Prime Video. Ovšem tvůrci seriálu začali jednat s jinými společnostmi a hledali nový domov pro novináři i fanoušky milovaný projekt.

Bohužel nyní duchovní otec seriálu Ben Endlund na Twitteru oznámil:

"Budeme hledat další příležitosti jak s obsazením pokračovat v tomto příběhu, ale obávám se, že současná verze seriálu musí skončit. Klepali jsme na množství dveří a zkusili najít nový domov pro seriál The Tick na současném trhu. Je mi líto, že vás nemůžeme za vaši podporu odměnit lepší zprávou. Jsem pyšný na seriál, štáb a scenáristy a podpora fanoušků mě zahřála u srdce."

Ben má být na co pyšný, jak bylo řečeno, recenze seriál hodnotily velmi dobře a projekt má oddanou fanouškovsku základnu, ale očividně ne dostatečně velkou, aby Amazon schválil třetí řadu.

Zájem neměly ani další oslovené společnosti a příslib tvůrců o tom, že budou hledat další způsoby, jak pokračovat, je sice fajn, ale víme, jak to obvykle dopadá. Maximálně se dočkáme komiksu, který bude děj dál rozvíjet a to bude vše. Samozřejmě je tu možnost, že bude seriál v blízké budoucnosti vzkříšen, ale bylo by to velké překvapení.

Zdroj: Twitter

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu