The Fugutive: Uprchlík se dočká další seriálové verze

Dostupná bude skrze platformu Quibi.

Plánová aplikace Quibi, nabízející krátká videa, očividně nehodlá být vedlejším hráčem. Nedávno bylo oznámeno, že nabídne akční seriál s Liamem Hemsworthem, nyní se objevila informace, že se dočkáme také dalšího seriálu The Fugitive/Uprchlík (ten původní z roku 1963 posloužil jako inspirace pro film Uprchlík s Harrisonem Fordem). Další seriálová adaptace se objevila v roce 2000, ale byla zrušena po jedné řadě.

Na nové podobě se bude podílet společnost Warner Bros., z jejíž dílny vzešla právě filmová verze a tvůrcem seriálu bude Nick Santora, který se postará také o zmíněnou (a zatím nepojmenovanou) sérii s Liamem Hemsworthem. 

Santora zajistí i scénář, v jehož centru bude dělník Mike Russo, který bude neprávem obviněn z bombového útoku na metro. Russo se tak bude snažit očistit své jméno, ale především zajistit bezpečí pro svou ženu Allison a jejich desetiletou dceru Pearl.

Nick Santora je zkušeným seriálovým tvůrcem, na kontě má například Tým Škorpion nebo spolupráci na Útěku z vězení, takže o napětí a akčních momentech něco ví. Snad to zúročí i v tomto v případě. 

Zatím není jasné, kdy bude seriál The Fugitive k dispozici, ani koho v něm uvidíme. 

Zdroj: Deadline

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu