K smíchu: Trailer na druhou řadu komediální série Jima Carreyho

K smíchu: Trailer na druhou řadu komediální série Jima Carreyho | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Jim Carrey podruhé v hořskosladkém seriálovém dramatu. Dočkáme se Ariany Grande i prolévání realit. A známe datum premiéry.

Jeff alias Mr. Pickles (Jim Carrey), ikona dětského pořadu, v první sérii prožíval složitou rodinnou situaci, která nebyla ani zdaleka tak veselá jako jeho výstupy v televizi. V druhé sérii se bude pokračovat v podobném duchu, čeká nás jedno castingové překvápko, a také budeme svědky toho, jak se Mr. Pickles pokusí najít novou cestu ke svým věrným fanouškům.

Trailer nabízí náhled na Jeffovy úspěchy i pády. Jeffova značka sice nadále stoupá díky jeho nevlastnímu otci a věrnému producentovi (Frank Langella), ale soukromý život nadále strádá. Trailer balancuje mezi fantazií a skutečným světem a výstižně přibližuje Jeffovu rozpolcenost, kdy musí fungovat jako manžel, otec, ale i oddaná celebrita.

V traileru si určitě všimnete i speciálního hosta v podobě zpěvačky Ariany Grande, která by mohla hrát postavu víly v Picklesově dětském pořadu, ale klidně může být jen imaginární projekcí Picklesovy představivosti. Seriál si zajímavou posilu přizval již minule, v první sérii si drobnou úlohu střihl Danny Trejo.

Premiéry druhé řady se dočkáme 3. listopadu.

Synopse: Jeff je i se svým milovaným maňáskem poprvé za třicet let mimo pořad a pokouší se najít způsob, jak by mohl komunikovat se svými fanoušky, kteří ho stále potřebují. Jeff přijde na kontroverzní metodu, jak promlouvat přímo k dětem po celém světě, jenže náhle se poprvé za svou kariéru stává terčem nepřátelství. Jak Jeff prochází různými morálními úskalími vlastního života, odhaluje nové stránky svého já a dostává se do období plného hudby, magie, loutek a vášně.

Hrají: Jim Carrey, Frank Langella, Catherine Keener a Judy Greer.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu