American Horror Story 1984: V nových teaserech zabiják číhá za každým rohem

Zobrazit dalších 5 obrázků
Upoutávky znovu připomínají, že bude nová řada poctou hororům z osmdesátých let.

Už osmáctého září bude mít premiéru devátá řada American Horror Story s podtitulem 1984. A nejen rok v názvu dává vědět, že se vydáme do osmdesátých let minulého století, ale také v minulosti zveřejněné upoutávky nám naznačily, že chystaná série bude poctou hororům z této dekády. 

Nejinak je tomu v případě nových promo videí, která jsou očividným odkazem na filmy jako je Pátek třináctého, ale u American Horror Story je ten problém, že teasery často prezentují úplně jiný styl, než který nabídne samotný seriál.

Těžko tak můžeme očekávat, že American Horror Story: 1984 bude klasickou vyvražďovačkou z kempu s partičkou teenagerů, která zahrnuje veškeré hororové archetypy postav od šprta přes svalovce až k blond prsatici. Tohle je něco, co je pro American Horror Story příliš málo zvrácené a originální.

Jak známe American Horror Story, dá se tušit, že základní pravidla hororového žánru osmdesátých let postaví na hlavu, přidá hromadu obrazových cukrbliků a děj napěchuje méně či více absurdními zvraty Nebo se snad budou tentokrát tvůrci trošku krotit? To se dozvíme za necelý měsíc.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu