Stopařův průvodce po galaxii: Kultovní román dostane nový seriál

Stopařův průvodce po galaxii: Kultovní román dostane nový seriál | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Román nám přibližuje mezigalaktická dobrodružství Arthura Denta, nešťastného Angličana, poté, co Vogoni, rasa nepřátelských byrokratických mimozemšťanů, zničí Zemi.  

Klasický komediální sci-fi román Stopařův průvodce po Galaxii (The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy) od spisovatele Douglase Adamse se již filmové podoby a seriálového zpracování dočkal. Seriál nebyl nikterak úspěšný a je až s podivem, že se nějaká stanice pokouší o jeho novou verzi až teď.

Onou stanicí je internetová streamovací služba Hulu, pro kterou showrunner Carlton Cuse (Ztraceni, Tom Clancy’s Jack Ryan) a scenárista Jason Fuchs (Wonder Woman) seriál připravují.

Román nám přibližuje mezigalaktická dobrodružství Arthura Denta, nešťastného Angličana, poté, co Vogoni, rasa nepřátelských byrokratických mimozemšťanů, zničí Zemi.  

Seriál je teprve tzv. „v plenkách“, na další podrobnosti si budeme muset počkat. Nicméně je dalším důkazem toho, že do televize se přesouvá stále více respektovaných, ambiciózních a epických projektů. Titulní fotografie pochází z filmového zpracování z roku 2005 s Martinem Freemanem v hlavní roli. Přikládáme trailer na film:

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu