Moon Girl and Devil Dinosaur: Laurence Fishburne chystá Marvel seriál

Moon Girl and Devil Dinosaur: Laurence Fishburne chystá Marvel seriál | Fandíme seriálům
Warner Bros.
Zobrazit dalších 17 obrázků
Nejchytřejší superhrdinka od Marvelu (alespoň podle testu Bruce Bannera) dostane vlastní seriál.

Na Disneyho konferenci D23 se rozebíral i dříve ohlášený projekt o nejchytřejší postavě z komiksových sešitů od Marvelu. Stanice Disney Channel uvede animovaný komiksový seriál s názvem Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur. Seriál bude vycházet ze stejnojmenné komiksové série, která vznikla v roce 2016.

Nejchytřejší marvelovská postava ožije: Za pomoci Morfea!
 

Ústřední hrdinkou je třináctiletá Lunella Lafayette. Super inteligentní Lunella je nejchytřejším člověkem na světě, soudě dle výsledků speciálního testu vytvořeným Brucem Bennerem. Komplikovanost tetsu dokládá i to, že ho ani sám Banner nebyl schopen vyřešit. Vyjma intelektu, mladá afroameričanka vyniká i ve vynalézání a programování. Dle popisku je to taková kombinace Tonyho Starka a Bruce Bennera v dětském těle, kterou odlišuje především její prehistorický pomocník Devil Dinosaur, který se nedopatřením dostal do jejího světa z jiné dimenze.

U prezentace na D23 byl přítomen i výkonný producent projektu Laurence Fishburne, jenž se o svůj entuziasmus podělil takto: „Jakožto zapálený fanoušek komiksů, jsem nadšený, že mohu pracovat na projektu Moon Girl and Devil Dinosaur. Myslím si, že Disney Channel je perfektní platforma pro malou afroamerickou hrdinku a jsem nesmírně zvědav, co na ní diváci budou říkat.“ Dalšími producenty jsou produkční společnost Helen Sugland Cinema Gypsy Productions (black-ish), Marvel Animation & Family Entertainment a držitel Emmy Steve Loter (Kim Possible). Jeff Howard (Letadla) a Kate Kondell (Pravá blondýnka 2) slouží jako koproducenti a editoři.

Kdo namluví hlavní hrdinku není jasné, stejně tak to, kdy animovaný si seriál na Disney Channelu odbyde premiéru. V galerii si můžete prohlédnout první oficiální plakát a tvář komiksové předlohy.

Zdroj: Marvel, Collider

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu