Sex/Life: Netflix chystá komediální seriál o ženě, které libido začne dělat potíže v každodenním životě

Sex/Life: Netflix chystá komediální seriál o ženě, které libido začne dělat potíže v každodenním životě | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Silná sexuální touha jako překážka v běžném životě? Na Netflixu taky možnost.

Netflix objednal osm epizod nové komediální série od Stacy Rukeyser s názvem Sex/Life. Má se jednat o žhavou, na ženy soustředěnou dramedii, jejímž hlavním tématem bude konflikt normálního života a libida. Projekt je založen na knize s názvem 44 Chapters About 4 Men od autorky B.B. Easton.

O projektu se zatím ví jen málo. Rukeyser na něm bude pracovat jako showrunnerka, výkonná producentka a scenáristka. Produkčně se pak na sérii mají podílet držitel Oscara J. Miles Dale (Tvář vody) a Larry Robins. Role zatím nebyly obsazeny a neznáme ani datum vydání. Příběh se má zaměřit na milostný trojúhelník mezi ženou, jejím manželem a její minulostí. Podle autorů se nám dostane "nového, příjemně žhavého pohledu na ženskou identitu a touhy".

Stacy Rukeyser se nejvíc zviditelnila u seriálu UnREAL, kde od začátku první série sloužila jako producentka, během druhé série jako výkonná producentka a jako showrunnerka pro třetí čtvrtou sérii. Nyní tedy dostává možnost vyprodukovat něco svého a s pomocí oscarového producenta bychom se mohli dočkat celkem zábavného díla.

Titulní fotka je ze zmiňovaného seriálu UnREAL.

Zdroje: Deadline, Variety

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu