What If...?: Tvůrci měli zálusk na jeden příběh, ale stal se z něj celovečerní film

What If...?: Tvůrci měli zálusk na jeden příběh, ale stal se z něj celovečerní film | Fandíme seriálům
Marvel Studios
Zobrazit dalších 5 obrázků
A co dašího prozradila Ashley Bradley, showrunnerka projektu?

Seriál What If…?, jeden z chystaných televizních projektů v rámci čtvrté fáze marvelovského filmového vesmíru, bude speciální ze dvou důvodů. Jednak bude animovaný a jeho základním tématem bude alternativní podoba příběhů ze všech třiadvaceti dosavadních filmů Infinity Ságy. Od oznámení projektu na Disneyho dubnové tiskovce jsme se postupně dočkali bližšího představení na Comic-Conu nebo prvních obrázků, které lákají například na zombie Kapitána Ameriku, Peggy Carter jako Captain Britain nebo T’Challu jako Star-Lorda.

K projektu se vyjádřila pro server Discussing Film Ashley Bradley, showrunnerka seriálu. Ta se rozpovídala o tom, jak se před časem sešla s Marvelem, aby společně diskutovali na téma animovaného seriálu spojeného s MCU. Poté, co šéfovi Marvel Studios ukázala návrhy na pár epizod, showrunnerská pozice byla její. Bradley prozradila, že měla v plánu udělat v jedné z epizod z astrofyzičky Jane Foster ženskou verzi Thora. Tyhle plány však šly k ledu v momentě, kdy se ukázalo, že režisér a scenárista Taika Waititi (Thor: Ragnarok) chystá ve čtvrtém Thorovi úplně to samé.

Už delší dobu víme, že naším průvodcem v antologickém seriálu bude postava jménem Uatu, známý též jako The Watcher / Pozorovatel. Showrunnerka nicméně prozradila, že se v seriálu málem neobjevil, protože na něj měla práva společnost 20th Century Fox. To se ale vyřešilo v momentě, kdy Fox odkoupil Disney, vlastník Marvelu. Bradley dodala, že nechala upravit Pozorovatelovu podobu, aby mohl vypadat jako jeho dabér Jeffrey Wright (Westworld).

A jak by měl seriál vypadat po technické stránce? Podle showrunnerky máme čekat kombinaci dvourozměrné a trojrozměrné animace, přičemž se tvůrci pokoušejí co nejvěrněji přiblížit stylu hraných celovečerních filmů.

What If…? se, stejně jako ostatní minisérie z MCU, objeví na platformě Disney+ a dočkat se jej máme v roce 2021. Režii má na starost Bryan Andrews, Matthey Chauncey se na projektu podílí jako story editor. Na příbězích se podílel i Brad Winderbaum. Produkuje Kevin Feige.  

What If...? je animovaná série inspirovaná komiksovou řadou What If?, ve které tvůrci zkoumají, jak by to vypadalo, kdyby nějaká klíčová věc ve světě Marvelu byla jinak. Všechny epizody téhle série mají být samostatné, avšak postavy známé z marvelovských filmů namluví stejní herci. V tuhle chvíli už jsou potvrzení Hayley Atwell jako Peggy Carter, Chadwick Boseman jako T'Challa, Josh Brolin jako Thanos, Dominic Cooper jako Howard Stark, Michael Douglas jako Hank Pym, Karen Gillan jako Nebula, Jeff Goldblum jako Grandmaster, Sean Gunn jako Kraglin, Chris Hemsworth jako Thor, Tom Hiddleston jako Loki, Djimon Hounsou jako Korath, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Toby Jones jako Arnim Zola, Michael B. Jordan jako Killmonger, Neal McDonough jako Dum Dum Dugan, Natalie Portman jako Jane Foster, Jeremy Renner jako Hawkeye, Michael Rooker jako Yondu, Paul Rudd jako Scott Lang, Mark Ruffalo jako Bruce Banner, Sebastian Stan jako Bucky, Stanley Tucci jako doktor Erskine, David Dastmalchian jako Kurt, Chris Sullivan jako Taserface nebo Taika Waititi jako Korg. Nově je doplňuje Jeffrey Wright jako Watcher, který nás jako vypravěč seriálem provede. Režíruje Bryan Andrews, showrunnerkou je Ashley Bradley. Datum premiéry je předběžně stanovené na léto 2021.

Zdroj: Discussing Film

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu