Limetown: Jessica Biel odhaluje mysteriózní zmizení 300 lidí v prvním traileru

Limetown: Jessica Biel odhaluje mysteriózní zmizení 300 lidí v prvním traileru | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 11 obrázků
Facebook vyrukoval se seriálem založeným na populárním podcastu.

Seriálová knihovna Facebook Watch se od 16. 10. rozroste o nový mysteriózní titul. Novinka Limetown je mysteriózní thriller inspirovaný stejnojmenným podcastem, který se zařadil mezi nejúspěšnější podcasty roku 2015 a to díky více než deseti milionům stažení. Seriál pojednává o novinářce Lie Haddock, která se snaží odhalit příčinu zmizení 326 lidí ve městečku Limetown. Incident se stal před 15 let a za tu dobu nebyly nalezeny žádná vodítka.

Criminal: Nový seriál se soustředí na vyšetřování zločinu napříč Evropou. Tady je trailer
 

Minutový trailer výborně představuje zápletku a mysteriózní atmosféru. Ukázka je zakončena slovy Stanleyho Tucciho (Spotlight) k ústřední hrdince: „S jistotou ti mohu říct, že dozvědět se celou pravdu, za to vážně nestojí.“ Hlavní roli si zahrála Jessica Biel, která si po účinkování v první řadě kriminálního seirálu The Sinner vyhlédla další projekt nešetřící ambicemi. Kromě dvou zmíněných herců v Limetown dále uvidíme Marlee Matlin (Quantico), Kelly Jenrette (Příběh služebnice), Sherri Saum (Agenti S.H.I.E.L.D.), Omara Elbu (Hologram pro krále), Louise Ferriera (The Man in the High Castle) a Janet Kidder (Arrow).

Tvůrci podcastu Zack Akers a Skip Bronkie napsali k desetidílné první sérii scénář a jsou zároveň i výkonnými producenty. První dvě epizody natočila Rebecca Thomas (Elektrické děti). V galerii si můžete prohlédnout oficiální plakát a screeny z traileru.

Zdroj: Slashfilm

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu