Star Wars: Kdo se ujme režie seriálu s Obi-Wanem?

Star Wars: Kdo se ujme režie seriálu s Obi-Wanem? | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit dalších 6 obrázků
Kromě jména režisérky známe i tvůrce, který napíše k sérii o Obi-Wanovi scénář. 

Je to sotva měsíc, kdy bylo po letech spekulací a zbožných přáních fanoušků konečně oznámeno, že se herec Ewan McGregor vrátí do role mistra Jedi Obi-Wana Kenobiho. Konkrétně se vrátí v nově připravovaném hraném seriálu pro očekávanou streamovací službu Disney+. Natáčení má začít až v příštím roce, již nyní se ovšem začínáme dozvídat podrobnější informace. První z nich se týká osoby, která usedne za režisérské křeslo. Režie celé série se ujme Deborah Chow.

Obi-Wan: Ewan McGregor se vrací do role legendárního Jedie
 

Její jméno vám pravděpodobně moc neřekne, nicméně Deborah Chow už má za sebou spoustu pozitivních zkušeností v oblasti televizních seriálů. Režírovala kupříkladu několik epizod k seriálům Jessica Jones, Mr. Robot, Američtí bohové, Volejte Saulovi či Živí mrtví: Počátek konce a naposledy režírovala také několik epizod k netrpělivě vyhlíženému seriálu The Mandalorian, který se jakožto první hraný seriál ze světa Star Wars bude vysílat také na Disney+ již 12. 11.

V případě Mandaloriana režírovala Deborah dvě epizody z celkových osmi. U Obi-Wana to vypadá, že Deborah dostane na starost režii celé první série, která by měla mít šest až osm epizod. O scénář pro první sérii se postaral Hossein Amini, který má v oblasti televizní tvorby skvělé zkušenosti především díky seriálům McMafia a The Alienist. Poslední věc, kterou prozatím o seriálu s Obi-Wanem víme, je to, že se bude odehrávat osm let po Epizodě III: Pomstě Sithů a jedenáct let před Epizodou IV: Novou nadějí.

Zdroj: collider.com, filmchecks.com

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu