The Expanse se chystá na Comic-Con. Kolik bude mít 4. řada epizod?

The Expanse se chystá na Comic-Con. Kolik bude mít 4. řada epizod? | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 15 obrázků
V New Yorku začíná Comic-Con. V sobotu má panel The Expanse. Koukněte na nový plakát. 

Aktuální řada sci-fi seriálu The Expanse se pomaličku blíží. Fanoušky by ale mohlo trošku zamrzet, že tentokrát bude mít jenom deset epizod. První série měla stejný počet, druhá a třetí se honosily třinácti díly. V sobotu si odkroutí premiéru první epizoda na newyorském Comic-Conu, který začíná již dnes, takže z místa činu bude mnoho dalších novinek.

The Expanse: Amazon potvrdil 5. řadu
 

První díl nové série také odkryl svůj název. Tím je New Terra, což by mělo jasně odkazovat na novou planetu Ilus, kam se stejně jako v knižní předloze posádka lodi Rosinante vydá za svou další misí. Připomínáme, že v knize se na planetě odehrává celý děj. Uvidíme, jak to bude v seriálu. Všech deset epizod bude dostupných od 13. 12. na platformě Amazon Prime Video. V galerii můžete kouknout na nový plakát.

The Expanse je sci-fi seriál vycházející ze stejnojmenné knižní série. Příběh se odehrává dvě stě let v budoucnosti, kdy lidstvo osídlilo celou sluneční soustavu, ale ke hvězdám stále nedosáhlo. Mezi Zemí, Marsem a koloniemi Pásu asteroidů nepanují příliš dobré vztahy. Hlavním hrdinou je James Holden, jenž je se svou posádkou pokaždé vtažen do velmi vážných situací, kde se často vyskytuje protomolekula - mimozemská látka, která může mít následky na lidských životech. 

Zdroj: Comingsoon

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu