90’s Popstar: Chystané drama se inspiruje hudebními začátky herečky Mandy Moore

90’s Popstar: Chystané drama se inspiruje hudebními začátky herečky Mandy Moore | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 12 obrázků
Pěvecké úspěchy mladistvé Mandy Moore poslouží jako předloha k chystanému dramatu od CBS.

Ještě předtím než se herečka Mandy Moore proslavila romantickými tituly jako Dlouhá cesta či Hon za svobodou, tak se na konci 90. letech prosadila jako popová zpěvačka. Její kariéru nastartovala píseň Candy z jejího debutového alba So Real z roku 1999. I přes herecké úspěchy vydala několik dalších alb, z nichž zatím poslední vyšlo v roce 2009. Herečka na pěveckou kariéru dodnes nezanevřela a svůj hudební talent připomněla před necelým měsícem zveřejněním singlu When I Wasn’t Watching.

The Morning Show: Třaskavý svět zpráv s Jennifer Aniston představuje dramatický trailer
 

Začátky její pěvecké kariéry byly zřejmě dost zajímavé, neboť poslouží jako inspirace k dramatickému seriálu 90’s Popstar. Zatím stanice CBS objednala pouze pilotní díl, ke kterému napíše scénáře Amanda Lasher (Super drbna). Na seriál dohlíží samotná Mandy Moore z pozice výkonné producentky spolu s Amandou Lasher a showrunnery seriálu Tohle jsme my Isaacem Aptakerem a Elizabeth Berger. Dalším producentem je režisér 500 dní se Summer Marc Webb, jenž natočí pilotní epizodu.

Příběh bude sledovat rodinu z maloměsta na Floridě, které se otočí svět vzhůru nohama, když se jejich dospívající dcera stane doslova přes noc popovou hvězdou. Rodina se tak musí vypořádat s nastalou situací a čelit nové šílené realitě. Jelikož je 90’s Popstar představováno jako drama, tak můžeme očekávat, že namísto odlehčené komediální nálady se projekt zaměří na psychologické dopady slávy na dospívající teenagerku a její blízké okolí.

Tvůrčí zázemí, které si Mandy Moore přizvala z veleúspěšného seriálu Tohle jsme my a romantických komedií, dává tušit, že CBS nezůstane jen u pilotního dílu a odklepne seriálu celou řadu. Níže si můžete poslechnout zatím poslední singl Mandy Moore.  

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu