Crisis on Infinite Earths: Největší televizní cross-over míří k závěru, koukněte na trailery

Crisis on Infinite Earths: Největší televizní cross-over míří k závěru, koukněte na trailery | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 78 obrázků
Dvě finálové epizody završí obří seriálové setkání superhrdinů.

Rozsáhlý televizní cross-over Crisis on Infinite Earths, odehrávající se napříč pěti epizodami pěti samostatných seriálu z universa Arrowverse televize CW, se blíží ke svému konci. Již zítra bude za sebou odvysílaná finální dvojice epizod, kterými bude celé masivní televizní setkání superhrdinů dovršeno.

Ve čtvrté části cross-overu, kterou je epizoda ze seriálu Arrow, se máme dočkat návratu postavy Olivera Quenna/Arrowa (Stephen Amell). Ten naposledy na počátku Crisis on Infinite Earths hrdinně položil život při evakuaci jedné ze Zemí, jeho přátelé se však s jeho smrtí nesmířili. Nyní se tak vrátí zpět, dle oficiální synopse se však "stane něčím jiným". Na základě upoutávek i oficiálního plakátu, který k prohlédnutí najdete u nás v galerii, se dál potvrzují dosavadní spekulace, že Oliver převezme roli Spectra, čímž by získal i nové schopnosti. To by určitě mohlo hrdinům pomoci při záchraně jejich světů.

Po Arrowovi bude vzápětí následovat poslední díl cross-overu, kterým je epizoda seriálu Legends of Tomorrow. Dvojdílné finále má na stanici CW premiéru již zítra, v úterý 14. 1. (U nás tedy o den později). Níže si můžete pustit nové upoutávky, v galerii pak najdete vedle slibovaného plakátu také hromadu fotek.

Foto: The CW

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu