Hra o trůny: Závěr byl perfektní, brání poslední řadu představitel záporáka

Hra o trůny: Závěr byl perfektní, brání poslední řadu představitel záporáka | Fandíme seriálům
Na obranu kritizované finální série vystoupil také Pilou Asbæk.

Přestože poslední osmá řada Hry o trůny skončila před poměrně dlouhou dobu, stále ještě neutichlo zklamání fandů, kdy mnozí prostě očekávali víc než to, čeho se dočkali. Ať už je řeč o celkovém vyznění příběhu, osudu postav nebo bitevních scénách. 

House of the Dragon: George R.R. Martin by rád napsal pár epizod a těší se na další věci
 

Jak se dalo čekat, na obranu seriálu vystupují tvůrci i herci a to i s časovým odstupem. Nedávno to byl například Peter Dinklage, teď se ozval také Pilou Asbæk, tedy představitel slizského Eurona Greyjoye. Zatímco někteří jeho kolegové sice osmou řadu obhajují, ale dokáží připustit, že měla nějaké chybky, Pilou má jiný názor:

"Když probíhalo předčítání [scénáře]... skončilo to tak, že jsme nějakých 15 nebo 20 minut tleskali ve stoje. Byl to perfektní konec. Ale lidé byli naštvaní, protože skončila jedna éra. Svým způsobem to chápu. Také jsem byl velkým fandou seriálu, než jsem se stal jeho součástí a pokud až by přišel konec, také bych byl naštvaný. Protože, když máte něco tak moc rádi a ono to skončí, je to jako rozchod. A v tomto případě se Hra o trůny rozešla s miliony lidí po celém světě a oni byli naštvaní."

Samozřejmě je možné, že byli někteří lidé rozhněvaní, protože seriál skončil, ale s ohledem na to, že i profesionální recenze často nebyly úplně pochvalné, je tohle argument, který nemá úplně nezpochybnitelné základy. 

Nicméně, finále Hry o trůny se přetáčet nebude, byť kvůli tomu vznikla petice. Fandové musejí doufat, že jim chuť spraví některý z chystaných spin-offů/prequelů, kdy by se ten první nazvaný House of the Dragon měl objevit v roce 2022.

Zdroj: EW

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu