Bounty Law: Tarantino natočí seriál představený ve filmu Tenkrát v Hollywoodu

Bounty Law: Tarantino natočí seriál představený ve filmu Tenkrát v Hollywoodu | Fandíme seriálům
Sony Pictures Releasing
Zobrazit dalších 52 obrázků
Tarantino skutečně hodlá natočit seriál, ve kterém ztvárnil hlavní roli jeho fiktivní herec Rick Dalton.

Známý režisér a scenárista Quentin Tarantino v rozhovoru pro server Deadline řekl, že by chtěl natočit minisérii nazvanou Bounty Law. Bude vycházet ze stejnojmenného fiktivního pořadu, který byl natáčený v Tarantinově posledním filmu Tenkrát v Hollywoodu (Once Upon a Time in Hollywood). Již během příprav tohoto snímku napsal režisér scénář k pěti možným epizodám seriálu, až nyní se ale vyjádřil k jeho přeměně v opravdový seriál.

„Co se týče seriálu Bounty Law, tak bych ho chtěl udělat, ale potrvá mi to rok a půl. Byl představený v Tenkrát v Hollywoodu, ale nepovažuji ho jako součást filmu, i když je. Tohle ale není o Rickovi Daltonovi hrajícím Jaka Cahilla. Tohle je o Jakeovi Cahillovi. Abych se dostal do myšlení na rovině Bounty Law, tak jsem sledoval pořady jako Rick. Nakonec jsem tak koukal na půl hodinové seriály jako Wanted, Dead or Alive, The Rifleman a Tales of Wells Fargo. Jenže jsem se do nich fakt zažral. Jde o ten koncept vyprávění dramatického příběhu v půl hodině. Sledujete to a říkáte si, páni, ve 22 minutách je hromada času na vyprávění děje. Pomyslel jsem si, jestli bych to taky dokázal?“ řekl v rozhovoru Tarantino.

Dodal, že celkem nakonec napsal pět půlhodinových epizod. Ty nyní chce natočit a všechny je také zrežírovat. Zatím není jasné, kdy bychom se seriálu mohli dočkat ani na které televizní stanici či streamovací platformě. V případě známého filmařem, jakým je Tarantino, se ale dá předpokládat, že o jeho seriál bude mezi konkurenčními služby zájem. Již loni se ohledně myšlenky seriálového projektu nechal slyšet, že by roli hlavní role rád nabídnul DiCapriovi (byť nečeká, že by ji přijal). Natáčet by pak Tarantino chtěl černobíle a na filmový pás.

Níže si můžete ještě pustit video o postavě Ricka Daltona z Tenkrát v Hollywoodu. V galerii pak najdete fotky z filmu.

Zdroj: Deadline, foto: Sony Pictures

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Mysule | 20.01.2020 17:26
Tak tomu říkám provázaný svět! :)
Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu