Jednotky vesmírného nasazení: Lisa Kudrow a Steve Carell spolu v novém sitcomu

Jednotky vesmírného nasazení: Lisa Kudrow a Steve Carell spolu v novém sitcomu | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 12 obrázků
Netflix připravuje jakousi vesmírnou obdobu oblíbeného Kanclu. A alespoň na papíře to vypadá skutečně výborně.

Hlavně ve stínu současných nepříjemných událostí spojených s koronavirovou pandemií a domácí karanténou se hodí každý kvalitní projekt, který vás dokáže pořádně rozesmát. Jeden z těch nejnadějnějších aktuálně chystá streamovací gigant Netflix. Jmenuje se Space Force (Jednotky vesmírného nasazení) a alespoň podle dostupných informací působí jako jeden z nejlákavějších komediálních seriálů letošního roku.

Vděčí za to zejména neskutečně našlapané plejádě jmen, které za ním stojí. Pozice showrunnerů se ujali Greg Daniels, spoluautor takových kultovních záležitostí jako je americký Kancl nebo Parks and Recreation, a Steve Carell, který je známý především díky své legendární roli Michaela Scotta ve zmíněném Kanclu, v poslední době se však celkově profiluje jako jeden z nejobsazovanějších herců současnosti. Carell se i v tomhle případě ujme jedné z ústředních rolí. Vedle něj se pak před kameru postavili například John Malkovich, Lisa Kudrow, Ben Schwartz nebo Tawny Newsome.

Tvůrci Kanclu chystají nový sitcom o práci z domova
 

Jednotky vesmírného nasazení budou převážně politickou satirou. Konkrétně si dělá legraci z nedávného vzniku nové odnože amerických ozbrojených sil Space Force, která se soustředí na prosazování amerických zájmů ve vesmírném prostoru. 

V samotném jádru by série měla být vzdáleně podobná právě Kanclu, mělo by se totiž jednat v podstatě o komedii v pracovním prostředí. Místo distributora papíru se však tentokrát zaměří na skupinu jedinců pověřených spuštěním vesmírných sil. Alespoň na první pohled celý seriál jednoduše vypadá jako splněný sen fanoušků všech podobně střižených sitcomů. Premiéry se na Netflixu dočkáme již 29. 5.

V galerii najdete hned několik nově zveřejněných fotek, které na seriál nabízejí vůbec první pohled.

Galerie

Komentáře 4

Kim | 28.04.2020 07:38
Po seriálu The Orwille jsme opravdu opatrný se na něco podobného těšit.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu