Proč? 13x proto: Trailer na závěrečnou řadu slibuje provalit všechna tajemství

Proč? 13x proto: Trailer na závěrečnou řadu slibuje provalit všechna tajemství | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit další 4 obrázky
Premiéra rozlučkové série se odehraje za necelé dva týdny.

Fandové kontroverzní série Proč? 13x proto/13 Reasons Why dobře vědí, že se seriál rozloučí čtvrtou řadou. Ta bude mít premiéru 5. 6. 2020 a je velmi očekávána s ohledem na to, že minimálně podle recenzentů má kvalita série výrazně klesající tendenci. Mnozí fandové tak doufají, že čtvrtá řada napraví seriálu reputaci. 

13 Reasons Why: Netflix po nátlaku sestříhal scénu sebevraždy
 

Netflix sice slibuje emocionální podívanou, která nabídne působivé rozuzlení, ale samozřejmě jednou věc jsou sliby a druhou realita. 

Oficiální zápletka čtvrté řady zní:

"Ve finální řadě seriálu se závěrečný ročník ze střední školy Liberty High School připravuje na maturitu. Ale ještě předtím, než řeknou sbohem, musejí studenti udržet ukryté nebezpečné tajemství a čelit srdcervoucím volbám, které mohou navždy poznamenat jejich budoucnost."

A to, že můžeme čekat dramatickou jízdu plnou zvratů, tajemství, která začnou vyplouvat na povrch, emotivních momentů i intrik, dává vědět také trailer, který je bezesporu povedený. Má svižné tempo a servíruje jeden zajímavý okamžik za druhým. Tvůrci asi možná mohli odpustit klasický moment, kdy situace vypadá ztraceně a pak se zjistí, že to byl sen, ale jinak je upoutávka povedená. 

Pokud bychom soudili jen z ní, tak bychom věřili, že poslední řada bude důstojným rozloučením, ale i v případě předchozích řad byly některé trailery povedené a druhá a třetí řada očekáváním nedostály, tak snad to čtvrtá zvládne.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu