Kukačky: Výměna dětí pod taktovkou režiséra Vyprávěj a První republiky

Kukačky: Výměna dětí pod taktovkou režiséra Vyprávěj a První republiky | Fandíme seriálům
Česká televize
Zobrazit dalších 10 obrázků
Biser Arichtev natáčí pro Českou televizi seriál založený na reálných vztazích a každodenních situacích. 

Třináctidílný seriál Kukačky z dílny České televize pojednává o rodičovské čtveřici, která si v porodnici zamění děti. Rodiče až po šesti letech zjistí, že jejich potomek nejspíš není jejich, a od toho momentu se roztočí kolotoč tragikomických událostí. Za scénářem stojí autor druhé a třetí řady První republiky Jan Coufal, který se k seriálu vyjádřil následovně: „Situace, kdy šest let vychováváte cizí dítě, nemůžete nechat jen tak lusknutím prstu zmizet. Těch způsobů, jak se k tomu postavit, je celá řada. U žádného se ale nedá říct, že je vyloženě správný, nebo špatný. Nejvíc mě na námětu baví různorodost, kdy nic není černobílé.

Peče celá země: Chystá se pokračování oblíbené kuchařské show
 

Ústřední dvojice rodičů ztvární Sabina Remundová (Zahradnictví: Rodinný přítel) s Davidem Novotným (Okresní přebor) a Marta Dancingerová (Princip slasti) s Markem Adamczykem (Dabing Street). Sabina Remundová s nadšením k novému projektu dodává: „Jakmile jsem dostala scénář, řekla jsem si, že to je role pro mě. Po sérii záporných a přísnějších postav jsem ráda za tuto nabídku. Moje Olga má v sobě jadrnost a laskavost. Právě tento pozitivní přístup v kombinaci s událostí, která ji potká, je pro herce ideální příležitostí, jak propojit drama s humorem.

V dalších rolích se představí Jiří Štrébl (Ulice), Veronika Freimanová (Vyprávěj), Michal Isteník (MOST!) nebo Jitka Čadek Čvančarová (Černé vdovy). „Látka má neuvěřitelný potenciál podívat se blíž na vztahy. Téma zasáhne lidi v emocionální rovině. Proto to pro mě byla velká výzva najít herce, kteří budou mezi sebou fungovat. Ať už se jedná o vztah partnerský nebo pozici protagonisty a antagonisty. Námět jen rozehrává široké spektrum možností a mikropříběhů,“ říká režisér Biser Arichtev (Vyprávěj).

Štáb má za sebou více než polovinu z osmdesáti natáčecích dní a dotočeno by mělo být na konci prázdnin. Kukačky stejně jako další letošní tuzemské sehrály musely na jaře přerušit natáčení z důvodu koronavirové pandemie. V galerii si můžete prohlédnout fotografie z natáčení.

Zdroj: ČT

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu