Rick a Morty: První pohled na 5. sezónu

Rick a Morty: První pohled na 5. sezónu | Fandíme seriálům
Adult Swim
Zobrazit dalších 9 obrázků
Podívejte se na první záběry z 5. série oblíbeného animovaného seriálu Rick a Morty.

Při premiéře dlouho očekávané čtvrté série Ricka a Mortyho tvůrci seriálu, Justin Roiland a Dan Harmon, uklidňovali fanoušky tím, že prodleva mezi čtvrtou a pátou řadou nebude tak dlouhá, jako v případě předchozích sezón. Jenomže vyjma pozastavení většiny seriálových produkcí z důvodu globální pandemie koronaviru, oba tvůrci začali pracovat na nových projektech. Justin Roiland spojil síly se scenáristou Mikem McMahanem a vytvořil pro Hulu animovanou komedii Solar Opposites a Dan Harmon aktuálně pracuje na zatím nepojmenované animované sérii pro stanici Fox

Rick a Morty: Přehled informací o 5. řadě
 

Fanoušci vesmírných dobrodružství věčně přiopilého génia Ricka a jeho vnuka Mortyho byli doteď drženi v nejistotě z toho, že neví, zda se momentálně na páté sezóně vůbec pracuje. Naštěstí v rámci festivalu Comic-Con@Home byly zveřejněny první záběry z páté série. Předběžné datum premiéry stále neznáme, avšak aspoň již víme, že produkce nadcházející řady je v plném proudu.

V krátkém videu s nedodělanou animací vidíme důsledek další vesmírné výpravy Ricka a Mortyho. I přes nedokonalou animovanou podobu se tvůrcům během dvou a půl minut hned povedlo vytasit hned několik twistů a komických situací, které bravurně navnazují na nadcházející sérii. Nejvíce se těšíme na nově představenou Rickovu nemesis, pana Nimbuse. 

Zdroj: Screenrant

Foto: Adult Swim

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu