Echo 3: Manžel a bratr hledají unesenou vědkyni uprostřed tajné války

Echo 3: Manžel a bratr hledají unesenou vědkyni uprostřed tajné války | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 10 obrázků
Scenárista oscarového filmu Smrt čeká všude natočí adaptaci dva roky starého izraelského seriálu.

Na Netflixu jste mohli zaznamenat vcelku povedený izraelský válečný seriál When Heroes Fly z roku 2018. Může se pyšnit dobrými ohlasy, bohužel malinko vyšuměl do ztracena. Navíc se v něm primárně nemluví anglicky, a to je pro řadu amerických diváků opravdu problém. Nemusí se ovšem strachovat, chystá se jeho nová verze. Mark Boal, scenárista a producent oscarového filmu Smrt čeká všude, pracuje na adaptaci pro Apple.

Adaptace nese název Echo 3, stejně jako původní série bude mít deset dílů, a mluvit se v ní bude anglicky a španělsky. O čem Echo 3 pojednává? „Seriál sleduje Amber Chesborough, brilantní mladou vědkyni, emocionální centrum mladé americké rodiny. Poté co zmizí poblíž kolumbijsko-venezuelské hranice, se ji její bratr a její manžel, dva muži se silnými vojenskými zkušenostmi a komplikovanou minulostí, snaží najít ve vrstveném osobním dramatu zasazeném do explozivního pozadí tajné války.“

Adaptovat dva roky starý seriál zní poněkud zbytečně, Mark Boal je ovem neskutečně talentovaný tvůrce a válečná témata prostě umí. Uvidíme, jak to celé dopadne a jetsli stejnou látku zvládl lépe Netflix, či Apple. Vy se můžete podívat na trailer na izraelský originál a v galerii z něho najdete fotografie.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu