Two Weeks to Live: Hvězda seriálu Hra o trůny v černé komedii čeká konec světa

Two Weeks to Live: Hvězda seriálu Hra o trůny v černé komedii čeká konec světa | Fandíme seriálům
Sky / HBO
Zobrazit dalších 22 obrázků
Mrkněte na trailer k britské komediální sérii, v níž nebudou chybět černý humor, akce a konspirace. V hlavní roli Maisie Williams.

Mladá britská herečka Maisie Williams se dostala do povědomí diváků zejména díky seriálovému hitu Hra o trůny. V letošním podivném roce se pak konečně představila v hororovém akční sci-fi Noví mutanti, ale problematický x-menovský biják si žádné extrapochvalné recenze nevysloužil, ba naopak. Letos ještě zkusí štěstí se seriálem Two Weeks to Live (ve Velké Británii už odvysílaný), v němž si střihla mladou ženu jménem Kim Noaks, která přežívá v ústraní se svoji matkou čekající na soudný den. Mělo by jít o černou komedii o lásce a pomstě, když se jednoho krásného dne rozhodne hlavní hrdinka, že sezení na zadku na konci světa bylo dost a vydá se hledat vraha svého otce. Posléze se dle očekávání zaplete s mafiány a gangstery, kteří budou mít patrně zájem o tašku plnou peněz, která se Kim dostala pod ruku.

Trailer působí svěžím dojmem, tak snad se seriál brzy dostane i k nám do České republiky. Pro zámořskou distribuci sérii zakoupilo HBO, tak snad jej pošle i na další trhy. Po boku Williams se můžeme těšit na Mawaana Rizwana, Sian Clifford, Taheena Modaka a Seana Knoppa.

Foto: HBO Max

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu