American Gods: Podívejte se na první upoutávku ke 3. řadě

American Gods: Podívejte se na první upoutávku ke 3. řadě | Fandíme seriálům
Starz
Zobrazit dalších 19 obrázků
Je tu teaser trailer a datum premiéry ke 3. sezóně fantasy seriálu na motivy Neila Gaimana.

Na třetí řadu seriálu American Gods (Američtí bohové) podle stejnojmenného románu Neila Gaimana fanoušci čekají již více než rok a půl. Seriál měl od první série problémy, dvakrát vystřídal showrunnera a představitel jedné z důležitých postav druhé série se již ve třetí řadě nevrátí. Stanice Starz s prokletým seriálovým projektem nekončí a konečně zveřejnila datum premiéry i první upoutávku ke třetí sezóně. V ukázce vidíme Stína (Ricky Whittle), jak se snaží utéci před svým nebeským osudem.

Američtí bohové: Seriál trhají na kusy vnitřní spory mezi stanicí, tvůrci a herci
 

Ve třetí sezóně se představí několik nových herců. Danny Trejo (Machete) a Dominique Jackson (Pose) si zahrají různé podoby pana Světa, kterého v předchozích dvou sériích ztvárnil Crispin Glover (Návrat do budoucnosti). Herečku Julii Sweeney (Work in Progress) uvidíme v roli srdečné majitelky malé samoobsluhy Ann-Marie Hinzelmann, se kterou se Stín setká při příjezdu do města Lakeside ve Wisconsinu. O účasti metalového zpěváka Marilyna Mansona jsme vás již dříve informovali.

Novým shworunnerem třetí sérii je Charles H. Eglee, jenž se jako producent podílel na seriálech Živí mrtví, Dexter nebo Hemlock Grove. Výkonným producentem je sám autor předlohy, Neil Gaiman. Premiéra se uskuteční 10. 1. 2021. V Evropě by třetí série měla být dostupná na službě Amazon Prime. V galerii si můžete prohlédnout první plakát a screeny z teaser traileru.

Zdroj: ComingSoon

Foto: Starz

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu