Resident Alien: Mimozemšťan na americkém maloměstě se snaží zapadnout a blíže se seznámit s lidskou rasou

Resident Alien: Mimozemšťan na americkém maloměstě se snaží zapadnout a blíže se seznámit s lidskou rasou | Fandíme seriálům
SyFy
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dlouhý klip balancuje na hraně komedie a hororu.

Očekávaný seriál Resident Alien má na svědomí stanice Syfy a vychází ze stejnojmenného komiksu od vydavatelství Dark Horse. Za předlohou stojí Peter Hogan a Steve Parkhouse. Vše se točí kolem mimozemšťana, který se zřítil na Zemi, kde převzal identitu maloměstského doktora Harryho z Colorada. Na naši milovanou planetu přiletěl s úkolem zničit lidstvo, avšak zatím si užívá prostých životních radovánek. Pak je vtažen do případu vraždy a brzy si uvědomí, že je potřeba, aby se plně asimiloval do společnosti. Jak tu s námi Harry žije déle a déle, začne se potýkat s morálními dilematy své mise na Zemi a ptát se sám sebe, zda si lidstvo náhodou nezaslouží spíše zachránit. Harry na sebe vzal podobu Alana Tudyka známého z Transformers 3 nebo ze seriálu Firefly.

Sedmiminutová upoutávka, fakticky začátek první epizody, vcelku příjemně mixuje komediální a hororové prvky, přičemž Tudyk si roli evidentně hodně užívá. Showrunnerem a výkonným producentem je Chris Sheridan (Family Guy) a vyjma Tudyka se v seriálu objeví i Sara Tomko, Corey Reynolds, Alice Wetterlund, Mandell Maughan, Alex Barimy a Levi Fiehler. Premiéra proběhne na stanici SyFy v lednu 2021.

Zdroj: Collider

Foto: SyFy

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu