Noční planeta v živých barvách: Nový doku-seriál Applu odhaluje noční říši

Noční planeta v živých barvách: Nový doku-seriál Applu odhaluje noční říši | Fandíme seriálům
Apple TV+
Zobrazit dalších 22 obrázků
Nová dokumentární série ukazuje zvířecí noční život v plně barevném provedení. Vypráví Tom Hiddleston.

Pomocí špičkových kamerových technologií se filmařům podařilo natočit dvanáctidílnou dokumentární sérii Noční planeta v živých barvách (Earth At Night In Color), která zachycuje noční živočišnou říši a odhaluje dosud nepoznané chování zvířat. Dokument je impozantní tím, že i přesto, že se celý odehrává v noci, tak není natočen rozmazaně v nazelenalých záběrech z nočního vidění, ale má křišťálově čistý obraz v plné barvě.

Tiger: HBO přiblíží divákům život golfové legendy
 

Role vypravěče se zhostil britský herec s medovým hlasem Tom Hiddleston, který se proslavil rolí Lokiho v komiksových filmech z MCU. Průkopnický dokument zachycuje noční život na všech šesti kontinentech. Dokument se zaměří vyjma světoznámých zvířat i na relativně neznámá stvoření, jejichž noční způsob života stojí za pozornost. Prvních šest dílů si odbylo premiéru 4. 12. na platformě Apple TV+. Zbylou šestici uvidíme až někdy v příštím roce, k těm zatím Apple nezveřejnil datum premiéry.

Earth At Night In Color není první dokumentární sérií z dílny Apple TV+. Předplatitelé streamovací služby od Applu se od října mohou podívat na šestidílný Maličký svět (Tiny World) o prťavých tvorech živočišné říše, který namluvil Paul Rudd. Dále Apple v polovině listopadu představil titul Becoming You. Šestidílná série vyprávěná Olivií Colman mapuje vývoj dětí z celého světa a zkoumá, jak prvních 2 000 dní na Zemi utváří zbytek našich životů.

Zdroj: Slashfiilm

Foto: Apple TV+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

30
3
3
3

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu