Resident Alien: Alan Tudyk je mimozemšťan v přestrojení, mrkněte na trailer

Resident Alien: Alan Tudyk je mimozemšťan v přestrojení, mrkněte na trailer | Fandíme seriálům
Syfy
Zobrazit dalších 20 obrázků
Blíží se úsměvný seriál o mimozemšťanovi, který se vydává za lékaře s lidskou tváří.

Prapodivných sérií vzniká v posledních letech nespočet. Naposledy jsme vás informovali o seriálu s drakem, který během studené války vypomáhá na americké farmě, nebo komediálně laděném dokumentu, ve kterém Nicolas Cage odhalí historii sprostých slov. Nyní se svým nezvyklým projektem přispěchala stanice Syfy. V něm herec Alan Tudyk hraje mimozemšťana, který na sebe vzal lidskou podobu a v malém městečku v USA se vydává za doktora.

Dějiny nadávání: Nicolas Cage odhalí divákům historii sprostých slov
 

Z popisku nejspíš nebudete příliš moudří, ale po zhlédnutí traileru si uděláte jasný obrázek o tom, co vás čeká. Alan Tudyk je perfektní volba pro mimozemšťana s lidskou tváří, jenž se snaží chovat jako normální člověk, ale vůbec mu to nejde. Seriál mixuje žánry sci-fi, komedie a krimi. Zda se mu multižánrové pojetí vydaří jako u Letušky s Kaley Cuoco je otázkou. Upoutávka není zcela přesvědčivá, a tak si na verdikt budeme muset počkat do premiéry 27. 1.

Syfy
Resident Alien

Resident Alien je adaptací stejnojmenné komiksové série od Dark Horse Comics. Tvůrcem televizní verze je Chris Sheridan, který se jako producent a scenárista podílel na Griffinových. Hlavní hrdinou seriálu je mimozemšťan Harry, který nouzově přistane na Zemi a snaží se zapadnout mez obyvatele na americkém maloměstě vydávajíc se za doktora. Harry dorazil s tajnou misí zabít všechny lidi. Jeho původní plán se začne hroutit v momentě, kdy se pustí do vyšetřování místní vraždy. Harry si uvědomí, že se musí novému životu přizpůsobit. Harry zápasí s morálním dilematem jeho mise a začne si pokládat velké životní otázky typu: Stojí lidské životy za záchranu? A proč lidé překládají pizzu, když ji jedí?

V první desetidílné sérii uvidíme po boku Alan Tudyka Saru Tomko (Sneaky Pete), Coreyho Reynoldse (The Closer), Leviho Fiehlera (The Fosters), Elizabeth Bowen (Manžel na zkoušku), Mandell Maughan (V kapradí: Film) či Alice Wetterlund (Silicon Valley). Coby hostující hvězda se v první sérii objeví Linda Hamilton (Terminátor: Temný osud). V galerii si můžete prohlédnout promo fotografie a screeny z traileru.

Zdroj: TVLine, ComingSoon

Foto: Syfy

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu