Jupiter’s Legacy: Epická superhrdinská série od Netflixu má datum premiéry

Jupiter’s Legacy: Epická superhrdinská série od Netflixu má datum premiéry | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 14 obrázků
Netflix skrze první teaser s logem odhalil datum premiéry své vlastní velkolepé komiksové série Jupiter's Legacy.

Po černohumorných The Boys od Amazonu a nástupu komiksových seriálů ze světa MCU v čele s WandaVision svou další komiksovou sérii chystá i Netflix. Ovšem na rozdíl od The Umbrella Academy by superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy měl mít daleko větší měřítko. Série vychází ze stejnojmenného grafického románu Marka Millara, jenž stojí za komiksovou sérií Kick-Ass či oceňovaným komiksem se stárnoucím Wolverinem Old Man Logan.

Marvel Studios’ Assembled: Dokumentární série ukáže, jak se natáčela WandaVision a další komiksovky
 

Příběh se točí kolem potomků první generace superhrdinů. Po takřka století, kdy je lidstvo v bezpečí, zamýšlí první generace superhrdinů předat otěže svým potomkům, aby pokračovali v jejich odkazu. Napětí však stoupá, jelikož mladí superhrdinové musí bojovat o to, aby naplnili legendární pověst svých rodičů a prokázali tak veřejnosti, že se na ně může spolehnout. Showrunnerem seriálu je Steven S. DeKnight, jenž se podílel na scénáři a ujal se režie pilotní epizody.

V hlavních rolích se představí Josh Duhamel, Elena Kampouris, Leslie Bibb (Iron Man), Ben Daniels (Koruna), Andrew Horton (It Came From The Desert), Mike Wade (Timeless) a Matt Lanter (Timeless). Netflix prozatím zveřejnil krátký teaser. Upoutávka bohužel nenabízí žádné reálné záběry, jen odhalila logo seriálu a datum premiéry 7. 5. První řada bude mít osm hodinových epizod. V galerii níže si můžete prohlédnout oficiální logo a podobu komiksové předlohy.

První generace superhrdinů se skoro sto let starala o to, aby byl svět v bezpečí. To samé se teď očekává od jejich dětí.

Zdroj: Collider

Foto: Image Comics

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu