Tohle není apríl: Jar-Jar Binks se nevrátí

Tohle není apríl: Jar-Jar Binks se nevrátí | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit další 3 obrázky
Ahmed Best, Jar-Jarův představitel, má pro fanoušky vesmírného poplety špatnou zprávu.

Osobně nejsem velký fanda aprílů. Když se povedou, můžou být opravdu vtipné, ale většinou to bývá tak trochu křeč. Takže na Fandíme letos podobné kratochvíle nečekejte. Žánru kuriózních novinek se přiblížíme alespoň zprávou o tom, že Jar-Jar Binsk se NEvrátí do světa Hvězdných válek. Alespoň ne v dohledné době, v hrané podobě, v seriálu Obi-Wan Kenobi. Ten nedávno oznámil své rozsáhlé obsazení, v němž se vrátilo i několik postav ze Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů. Události snímku přežil i Jar-Jar Binks, tak některé diváky zajímalo, zda se náhodou nevrátí taky.

A odpověděl jim přímo muž nejpovolanější, samotný představitel Jar-Jara, Ahmed Best. Ten na Twitteru vzkázal, že bohužel nemůže sloužit. Ačkoliv by strašně rád byl součástí projektu, tak není. Zároveň jej ale těší, že jeho dávní přátelé opět spolupracují.

Jar-Jar Binks se představil ve Star Wars: Epizodě I – Skrytá hrozba. Měl být humornou figurkou, která se měla zalíbit především dětem. Rychle se ale proti němu zvedla vlna nevole. Části publika přišel až příliš infantilní a otravný, jiní kritici jej označovali dokonce za rasistickou karikaturu. Důsledkem odporu Jar-Jar dostával v následných filmech méně a méně prostoru. Smutnou skutečností je, že Ahmed Best vlnu nenávisti vůči postavě těžce nesl (cítil se s ní hodně spřízněný) a málem jej dohnala k sebevraždě. Momentálně Ahmed pro Disneyho moderuje soutěž Jedi Temple Challenge.

PS: Pokud byste přeci jen na nějaký apríl měli chuť, tak já osobně mám hodně rád tenhle z roku 2012 od kolegy Martina. Tenkrát se mu svým způsobem povedlo předpovědět budoucnost.

Foto: Lucasfilm

Zdroj: Ahmed Best

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu