Super drbna: HBO oznámilo, kdy se vrátí oblíbený seriál se zcela novými hrdiny

Super drbna: HBO oznámilo, kdy se vrátí oblíbený seriál se zcela novými hrdiny | Fandíme seriálům
HBO Max
Zobrazit dalších 12 obrázků
Nová verze Super drbny se blíží, kdy se fanoušci dočkají?

O tom, že se vrátí na televizní obrazovky oblíbený americký seriál Super drbna (Gossip Girl) víme od konce předloňského roku. V seriálu se představí zcela nové postavy a herci. Jediným pojítkem s původní sérií je návrat Kristen Bell do vypravěčské role ikonické bloggerky newyorské smetánky. Restart seriálu se odehrává osm let od konce poslední řady Super drbny a zaměří se na novou skupinu dospívajících z Upper East Side v New Yorku.

Super drbna: Nová verze představuje jednotlivé charaktery na sérii fotografií
 

Mladistvá skupinka bude řešit každodenní problémy a vztahová dramata. Na rozdíl od původní série nebude novou Super drbnu vysílat stanice CW, ale streamovací služba HBO Max. Předpokládáme, že se tuzemští diváci dočkají uvedení seriálu na HBO GO, jako v případě jiných exkluzivních seriálů z dílny HBO Max. Na oficiálním twitterovém účtu Gossip Girl se fanoušci dočkali nového promo videa a potvrzení premiéry na červenec letošního roku. Konkrétní datum zatím uvedeno nebylo. Fanoušci se zatím nedočkali ani žádné pořádné upoutávky.

Showrunner seriálu Joshua Safran, který byl výkonným producentem a scenáristou původní Super drbny, při oznámení seriálového rebootu řekl, že tentokrát se seriál zaměří více na diverzitu a aktuální společnost v New Yorku. Ústřední postavy jsou ztvárněny herci různých etnik a barev pleti. Nová Super drbna se bude zabývat i LGBT komunitou a problémy, kterým musí homosexuální páry i v dnešní době čelí. Více informací o rebootu včetně popisu postav a hereckého obsazení se dočtete v našich předchozích článcích.

Zdroj: TVLine

Foto: HBO Max

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu