Zpěvačka Demi Lovato chystá sérii o mimozemšťanech

Zpěvačka Demi Lovato chystá sérii o mimozemšťanech | Fandíme seriálům
Youtube Originals
Demi Lovato se rozhodla, že diváky provede svou neochvějnou vírou v UFO. Sekundovat jí budou sestra, kamarád a obec odborníků.  

Když přistoupíme na hru, že pseudovědecký dokumentární seriál Vetřelci dávnověku může letět do kin, budeme asi muset přistoupit i na to, že Demi Lovato nám chce udělat v otázce létajících talířů konečně jasno. Projekt pojmenovaný Unidentified with Demi Lovato chce přesvědčit její blízké a miliony followerů ze sociálních sítí o tom, že bytosti z vesmíru již jsou mezi námi.

Demi v pořadu vystoupí se sestrou Dallas a kamarádem Matthewem. Diváci jejich bádání se mají připravit nejen na klasické rozhovory s experty, údajnými svědky a oběťmi únosů mimozemšťanů, ale také na pokusy na významných lokacích pozorování UFO. Mediální hvězda se dokonce pokusí iniciovat blízké setkání s nebeskými návštěvníky pomocí vlastních experimentů. Zvídavá trojice má vedle vděčného tématu těžit z Demiiny popularity a její osobní interpretace záhad o mimozemšťanech.   

Podle toho, jak se k seriálu staví Demi Lovato, možná bude mít dílo přesah k problematice chování lidské společnosti. Na Instagramu se loni pochválila svou (prý úspěšnou) snahou o pozorování UFO s ufologem Dr. Stevenem Greerem. Z jejích zážitků vznikla myšlenka, že definitivní odhalení mimozemšťanů by pomohlo spojit lidstvo a zabránilo by pustošení Země.

Seriál o čtyřech epizodách bude premiérovat na videoslužbě Peacock společnosti NBCUniversal. Věřme tedy, že jestli se inteligentní bytosti z předalekých galaxií zastaví na pokec s Demi Lovato, budou odcházet v míru.

Zdroje: SlashFilm, Instagram

foto: Demi Lovato: Dancing with the Devil

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu