Netflix odhalil obsazení pro nový hraný Resident Evil seriál

Netflix odhalil obsazení pro nový hraný Resident Evil seriál | Fandíme seriálům
Netflix
Seznamte se se seriálovým Albertem Weskerem a jeho rodinou.

Krom toho, že letos v prosinci uvidíme nový celovečerní snímek Resident Evil: Racoon City a 8. července animovaný seriál Resident Evil: Infinite Darkness, tak se chystá také hraný Resident Evil seriál. Ten čerstvě ohlásil svoje obsazení. Tu nejhlavnější roli získal Lance Reddick, známý z filmové série John Wick, případně ze seriálů Bosch či Hranice nemožného. V seriálu si zahraje Alberta Weskera, který ve videohrách figuruje jako jeden z hlavních antagonistů, jako zákulisní manipulátor, jenž se snaží vyhladit většinu lidstva.

Dále do seriálu byly obsazeny Ella Balinska (Charlieho andílci), Tamara Smart (Artemis Fowl), Siena Agudong (No Good Nick), Adelina Rudolph (Sabrinina děsivá dobrodružství) a Paola Nuñez (Mizerové navždy). Seriál má objednaných osm epizod a připravuje je Andrew Dabb, v minulosti podepsaný především pod seriál Lovci duchů. Bronwen Hughes (Živí mrtví) režíruje úvodní dvě epizody.

Série se odehrává ve dvou časových rovinách. V té první je sestrám Jade a Bilie Weskerovým 14 let a zrovna se přestěhovaly do New Racoon City. Uměle vytvořeného korporátního města, kam se nedobrovolně přesouvají v momentě, kdy jsou pohlcené problémy dospívání. Čím víc času v New Racoon City tráví, tím víc si uvědomují, že v něm dřímá daleko víc, než by se na první pohled mohlo zdát, a že jejich otec skrývá temná tajemství. Tajemství, která by mohla zničit svět.

Druhá časová linka se odehrává o více než deset let v budoucnosti, kdy na Zemi zbývá méně než 15 milionů lidí. Spolu s nimi ji obývá také šest miliard monster – lidé a zvířata infikovaní T-virem. Jade je teď třicet a horko těžko se pokouší v novém světě přežít. Přitom ji pronásledují tajemství minulosti o jejím otci, její sestře i jí samé.

Na závěr si ještě můžete přehrát úvodní scénu z chystaného seriálu Resident Evil: Infinite Darkness:

Foto: Netflix

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu