The Continental: Mel Gibson nastoupil do prequelu Johna Wicka

The Continental: Mel Gibson nastoupil do prequelu Johna Wicka | Fandíme seriálům
20th Century Fox
„Statečné srdce“ se s námi vydá na výpravu do minulosti filmového světa Johna Wicka.

Populární akční série John Wick aktuálně chystá čtvrtý film, ale u toho značka nekončí. Producenti chtějí Wickův svět pořádně vyždímat, a tak vzniká také prequelová série The Continental. V miulosti se počítalo s tradičnějším seriálovým pojetím, postupně se projekt proměnil v třídílnou minisérii s dlouhými, devadesátiminutovými epizodami. Série bude pojednávat o mládí Winstona, známého šéfa hotelu Continental.

Stále nevíme, kdo namísto Iana McShanea ztvární mladší verzi ústřední postavy (sám McShane by mohl příběhu propůjčit vypravěčský hlas), ale zato byla obsazena jedna známá herecká osobnost do jiné role. Zatím blíže nespecifikovanou postavu jménem Cormac si zahraje Mel Gibson. Ten v televizi hrával ještě v Austrálii, na počátku svojí kariéry. Pak následovala mnohaletá hvězdná dráha a v posledních letech trochu ústup z výsluní, když se po obvinění z antisemitismu Melovi prvotřídní nabídky zrovna dvakrát nehrnuly. The Continental by jej mohl posunout ke světlejším zítřkům.

Série nás seznámí s počátky hotelu pro zabijáky. Podíváme se do roku 1975, kde je mladý Winston vtažený do pekla tehdejšího New Yorku, aby se postavil minulosti, o níž se domníval, že už ji nechal za sebou. Winston se proplétá smrtícím newyorským podsvětím, aby se v zoufalé snaze pokusil získat kontrolu nad ikonickým hotelem, kde se scházejí ti nejnebezpečnější zločinci.

Showrunnery série jsou Greg Coolidge a Kirk Ward. Jedním z režisérů je Albert Hughes.

Foto je ilustrační

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu