Wednesday: Nová upoutávka se soustředí na představitelku hlavní role

Wednesday: Nová upoutávka se soustředí na představitelku hlavní role | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 10 obrázků
Tim Burton a jeho kolegové seznamují diváci s Jennou Ortega a novým ztvárněním mladé slečny Addamsové.

Netflix nám letos přinese nový pohled na Addamsovu rodinu, slavnou rodinku podivínů, se smyslem pro černý humor a zálibou v morbidnosti. Jedou z nejvýraznějších členů famílie vždy byla stoická, prudce inteligentní, sarkastická, kousavá a poněkud asociální Wednesday. Ve starším černobílém seriálu z 60. let ji hrála Lisa Loring, v nedávných animovaných filmech jí propůjčila hlas Chloë Grace Moretz. Dodnes nejvíc je však s úlohou spojená Christina Ricci, jež se do Wednesday fenomenálně vtělila ve filmech z 90. let. Laťka při hledání nové představitelky byla nastavena vysoko, tvůrci v nové upoutávce zaměřené právě na postavu Wednesday nicméně rezolutně tvrdí, že v Jenně Ortega se nové perfektní ztělesnění mladé slečny Addamsové najít jednoznačně podařilo.

V chystaném seriálu Wednesday nastoupí na akademii Nevermore, prestižní internátní školu určenou pro žáky s předpoklady pro nadpřirozené schopnosti. Na škole se Wednesday pokouší zkrotit svoje telepatické schopnosti, zvládnout komplikované vztahy s ostatními studenty a vyřešit monstrózní sérii vražd, jež sužuje nedaleké městečko Jericho a rozklíčovat nadpřirozené tajemství, do něhož se před 25 lety zapletli její rodiče.

Režíruje Tim Burton, hlavními scenáristy jsou Alfred Ghough a Miles Millar. V hlavních rolích Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Christina Ricci nebo Gwendoline Christie. Seriál vzniká pro Netflix.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu