Lucy: Film o odemykání plného potenciálu mozku dostane seriálové pokračování

Lucy: Film o odemykání plného potenciálu mozku dostane seriálové pokračování | Fandíme seriálům
EuropaCorp
Zobrazit dalších 5 obrázků
Morgan Freeman se vrací, aby se ponořil do tajů lidské mysli.

Už v roce 2014 byl uvedený do kin snímek Lucy. Recenze byly jen lehce nadprůměrné, zato tržby byly skutečně prvotřídní. Při čtyřicetimilionovém rozpočtu film utržil bezmála půl miliardy. Je skoro s podivem, že do dnešního dne Lucy ležela ladem (Jeden čas se připravovalo pokračování, k němu však nikdy nedošlo). Studio EuropaCorp přitom ždímá své značky s chutí, když k úspěšným filmům točí četná pokračování nebo seriálová zpracování. Televizní osud potkal už Kurýra, Taxi a 96 hodin. Teď je řada na Lucy.

Seriál bude navazovat na původní film a počítá se s tím, že se Morgan Freeman vrátí jako profesor Samuel Norman. O návratu Scarlett Johansson zatím nepadlo ani slovo, nicméně pokud si vzpomínáte, její postava se v závěru prvního snímku změnila v čistou energii, rozpuštěnou prakticky po celém světě, takže asi není problém, aby v případě návratu na sebe Lucy brala libovolnou podobu nebo s postavami komunikovala pouze skrz obrazovky, reproduktory apod. Podrobnosti o zápletce seriálu zatím neznáme.

Připomeňme, že v původním filmu Johansson hrál Lucy, obyčejnou studentku, které v žaludku praskne velké balení experimentální drogy. Ta ji začne rychle kompletně měnit, kdy jí otevírá stále větší a větší kapacitu jejího mozku, což Lucy dává schopnost telepatie, telekineze, předvídání budoucnosti a ještě mnohem víc. Film začíná jako „matrixovská“ akce, v závěru už se překlápěl v psychedelický trip, kdy se hrdinka proměnila v omnipotentní bytost rozprostřenou všude, která zažila celou historii od velkého třesku až po dnešek.

Foto je ilustrační, z celovečerního filmu Lucy

Zdroj: Variety

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu