Scott Pilgrim jde na věc: Kultovka získává novou tvář

Scott Pilgrim jde na věc: Kultovka získává novou tvář | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 43 obrázků
Epická bitva proti sedmi zlým ex znovu začíná, tentokrát v novém kabátku.

Scott Pilgrim je původně komiksová série od Kanaďana Bryana Lee O'Malleyho. Vycházela v letech 2004-2010. Sérii už jednou zadaptoval celovečerní hraný film Scott Pilgrim proti zbytku světa. V době uvedení byl snímek chválený, ale komerčně tak docela neuspěl. Od té doby si stačil vybudovat silný kultovní status a je znovu a znovu doceňovaný při různých výročích a re-releasech.

O'Malley, tvůrci filmu a herci zůstali v přátelském kontaktu a nebránili se myšlence dalšího společného projektu. Nakonec jeden skutečně přišel. Nový animovaný seriál Scott Pilgrim jde na věc (Scott Pilgrim Takes Off). Ten je reimaginací původního příběhu. Na první pohled seriál znovu pojednává o tom, jak mladý flákač Scott Pilgrim potká dívku ze svých snů (doslova), Ramonu Flowers. Pokud má mít šanci s ní někdy randit, musí nejprve porazit jejích sedm zlých „ex“.

Potud seriál docela věrně kopíruje komiks či filmové zpracování. Stejné repliky, herecké obsazení, scény… Detaily se liší, tu a tam dostáváme širší kontext než ve filmu. V závěru první epizody se ale jedna zásadní skutečnost mění a příběh nabírá nový směr.

Seriál napsal přímo Bryan Lee O'Malley spolu s BenDavidem Grabinskim. Ústředním režisérem je Abel Góngora. Režisér hraného filmu Edgar Wright a jeho scenárista Michael Bacall pomohli seriál připravit jako producenti. Hlasy animovaným postavám propůjčili stejní herci jako v hraném filmu, vrátilo se prakticky celé obsazení. V sérii tak znějí:

Michael Cera, Mary Elizabeth Winstead, Kieran Culkin, Anna Kendrick, Brie Larson, Aubrey Plaza, Mae Whitman, Alison Pill, Ellen Wong, Mark Webber, Johnny Simmons, Satya Bhabha, Chris Evans, Brandon Routh či Jason Schwartzman. Netflix celou sérii nabízí od 17. listopadu.

Recenze jsou nadšené, ale jestli stále váháte, tady je trailer:

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 2

1 | 07.05.2024 13:04
555
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu